۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲

دور دور جوانان کرمانی حادثه آفرید

مرگ دلخراش جوان کرمانی در مقابل چشم تماشاچیان در پیست کارتیک

به گزارش گروه حوادث خبرگزاری سلامت (طبنا) از کرمان، کلیپِ دردناکِ مرگِ پسر جوانی در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد و نشان می‌دهد آن لحظه‌ای که با خوشحالی از پنجره بیرون می‌آید و تماشاگران را نگاه می کند اما نمی‌داند اینها ثانیه های آخر عمر اوست، نمی داند تا چند ثانیه دیگر به وحشتناک‌ترین شکل ممکن مقابل دیدگان صدها نفر جان خواهد داد.

این اتفاق تلخ متاسفانه در محوطه جنگل قائم و حوالی پیست کارتیک روی داد، راننده جوان پراید حین دریفت(نوعی از رانندگی با بیش‌فرمانی خودرو) و انجام حرکات نمایشی، بی احتیاطی می کند و جوان ۲۰ ساله دیگر داخل پراید از خودرو به بیرون پرتاب می شود و زیر خودرو ضربه می خورد و جان خود را از دست می دهد.

این دورهمی تقریبا هر هفته در محل جنگل قائم و مجموعه صاحب الزمان با حضور جمع کثیری از جوانان برگزار می شود؛ هر هفته صدای دریفت ها، ترمزها و بوی لنت تا بالای کوه های صاحب الزمان می رسد اما این هفته صدای شیون و جیغ به گوش رسید.

جریان از این قرار است که خودروها دور تا دور این زمین بزرگ، بالای پیست کارتینگ می ایستند و یکی یکی حرکات نمایشی مثل دستی و دریفت انجام می دهند؛ در میان خودروها این هفته، پراید سفیدی که چند نفر سرنشین داشت موقع حرکات نمایشی بود که یک نفر از پنجره بیرون آمده و روی لبه پنجره نشسته بود و تماشاگران را به تشویق دعوت می کرد؛ حتما او نمی دانست ثانیه های آخر عمرش را دارد به نظاره دیگران می نشاند.

آنطور که در این کلیپ دردناک و تاسف انگیز مشخص است، در حین دریفت، خودرو پراید واژگون شد و دقیقا به همان سمتی افتاد که پسرک روی پنجره اش نشسته بود؛ جوان ابتدا به بیرون پرت شد و خودرو روی او افتاد؛ صحنه ای که هر بیننده ای را متاثر و مات و مبهوت می کند.

مسئول روابط عمومی سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه فوت این جوان حدودا ۲۰ ساله در صحنه اتفاق افتاده اظهارداشت: با رسیدن نیروهای اورژانس احیا هم انجام و فرد به بیمارستان انتقال یافته اما فوت قطعی توسط پزشک تشخیص داده شده بود.

وحید عرب پور ضربه شدید حین تصادف را علت مرگ این جوان اعلام کرد.

منبع : ایرنا. کرمان

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
الهه رهنما
الهه رهنما
۴ آذر, ۱۴۰۰ ۲۰:۵۹

فیلم اش وحشتناک بود.ای کاش جوانان کمی بیشتر احتیاط میکردن تا شاهد این حوادث دلخراش نباشیم