۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

دل نوشته ای برای فرزندی که به سفر رفته است!

دلنوشته مادری برای پسر جوانی که ۲۱ سال با «دیستروفی» جنگید و در ۱۹ رمضان ۱۳۹۹ برای همیشه آرام گرفت و آسمانی شد.

 

 به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، شادروان میلادمشهدی تفرشی پسر جوانی است که ۲۱ سال با «دیستروفی» جنگید و در ۱۹ رمضان ۱۳۹۹ برای همیشه آرام گرفت و آسمانی شد. چندی پیش با مادر میلاد خانم زهره کندی که سال ها عاشقانه مهر مادری را نثار میلادش کرد، گفت و گو کردیم تا از مشکلات خانواده‌های دارای فرزند مبتلا به دیستروفی بگوید و داستان زندگی با یک فرشته که چند صباحی مهمانشان بود.

متن گفت و گو را در اینجا بخوانید

امروز ۱۵ مرداد ماه، روز میلاد میلاد است، مادر میلاد به همین مناسبت دلنوشته ای نگاشته و برای خبرگزاری سلامت ارسال داشته تا انتشار این دلنوشته، التیام بخش دل بی قرار یک مادر در سوگ فرزندعزیزش باشد.

میلاد جان پسر عزیزم، امروزتولد تو است و تو دیگرکنار ما نیستی و من می خواهم چند جمله ای را به تو هدیه بدهم:

تو دیگربین ما نیستی اما من نمی توانم باور کنم، آخر اینجا بودن من در این خانه، بستگی به بودن تو داشت. تو همه چیز این خانه بودی. من دل خوش به حضور تو بودم، به نگاهت، به حرفهایت، به صبوریت… حالا که نیستی من چگونه دلم نگیرد و اندوهگین نباشم؟

اینجا در این خانه همه به بودن تو وابسته بودیم، بودن دراینجا در این خانه بی توتباه کردن عمر است! درست است هیچ وقت به بودن هایت عادت نکردم ، شاید من می دانستم روزی نخواهی بود یا…یا یی ندارد! می دانستم تو عاقبت خواهی رفت! غم و اندوه مرگ تو در این روز که روز تولد تو است، برایمان خیلی خیلی دشوارتر است.

همه ما دلمان برایت تنگ شده است ، دلتنگ اخلاق خوب توایم،  زودتر از ما سلام دادن هایت وخداحافظی های پی در پی ات، دلسوزی ها و مهربانی هایت و …

تمام لحظه های شیرین زندگیم خاطرات با تو بودن است، تمام ثروتهای مادی ومعنوی زندگی ام از برکت وجود تو بود وحال سهم من از تو، تنها به یاد تو بودن است … پسرم نبودنت برایم  بدترین خاطره است.  اما همیشه در قلب من زندگی خواهی کرد کمک کن تا به آرامش برسم ، دلم در اشوب است! اما چون می دانم در بهشت جای خوبی داری قدری آرام می شوم…

میلاد جان، من از تمام عشقی که تو درزندگی به ما دادی تشکر می کنم، فقط تنها  یک خداحافظی تلخ دل تمام سلام هایم را شکست ! عشق تو همیشه در قلبم پایدار فرشته زندگیم تولدت مبارک.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of