Thursday 27 February 2020 | پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
بازدید: 17

دلیل ناکامی هندبال ایران در کسب سهمیه جهانی چه بود؟

کایپتان تیم ملی هندبال معتقد است اشتباهات داوری در تساوی دیدار ایران و کره جنوبی و عدم صعود ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا تاثیرگذار بوده است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، تیم ملی هندبال مردان ایران در آخرین بازی خود از مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل کره جنوبی به تساوی ۲۴ بر ۲۴ رسید و ضمن عدم راه‌یابی به نیمه نهایی، سهمیه رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ را هم از دست داد. تیم ایران در ادامه مقابل امارات به میدان رفت و در حالی که با نفرات دوم خود بازی کرد شکست خورد و در جایگاه ششم آسیا قرار گرفت.

الله‌کرم استکی، کاپیتان تیم ملی که پس از عدم راه‌یابی به نیمه نهایی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد، معقتد است که اشتباهات داوری در تساوی ایران و کره نقش داشته است. او با انتشار فیلمی در صفحه شخصی خود به سه اشتباه داوری در بازی ایران و کره پرداخته است.

کایپتان تیم ملی هندبال معتقد است داور در لحظات حساس بازی برای کره خطا و پنالتی اعلام کرده اما در صحنه مشابه برای ایران صرفا خطایی ساده گرفته است. علاوه بر این مدعی شد در لحظات حساس و پایانی، داور پس از ۲۴ ثانیه بازی غیر فعال ایران را اعلام‌ کرده در حالی که برای  بازی غیرفعال کره بعد از یک دقیقه و ۱۰ ثانیه سوت زده .

استکی در پایان مطالب خود به بدون کرسی بودن هندبال ایران در آسیا هم توجه کرد و نوشت:” هندبال ایران در داخل و سطح بین‌المللی تنها و مظلوم است و بازیکن هندبال ایرانی تنهاتر است‌.”(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of