۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

دعوت انجمن اسلامی پزشکان ایران برای حضور در انتخابات

رئیس کمیته سیاسی انجمن اسلامی پزشکان ایران از صدور بیانیه این انجمن برای دعوت از آحاد مردم به منظور شرکت در انتخابات و حمایت از آیت الله رئیسی خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت؛ دکتر سید علی ریاض، رئیس کمیته سیاسی انجمن اسلامی پزشکان ایران از صدور بیانیه این انجمن برای دعوت از آحاد مردم به منظور شرکت در انتخابات و حمایت از آیت الله رئیسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی پزشکان ایران،متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی با پیشینه بسیار درخشانی از صداقت، پاکدستی و توانمندی در مناصب گذشته در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و در این برهه حساس کشور که آحاد ملت شریف ایران اسلامی با بی تدبیری ها و سوء مدیریت ها گرفتار مشکلات و معضلات عدیده معیشتی و اقتصادی شده‌اند حقیقتاً روح امید و آینده‌ای روشن بر کالبد جامعه گسترانید.

با نگاهی اجمالی به تجارب و سوابق سراسر خدمت این شخصیت فرهیخته، مبارزه با فساد و گروه های قدرت و ثروت و البته همسو با سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ساختن و آباد کردن ایرانی سربلند،قوی، یکپارچه و همدل به خوبی بر همگان مبرهن و واضح است.

اقدام آیت الله رئیسی برای ورود به انتخابات یقیناً ورود به عرصه دفاع از ارزشها و تقویت مدیریت کارآمد با نگاه و تمرکز بر بیانیه گام دوم رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و در مجموع برگرداندن اعتماد ملت سرافراز ایران اسلامی به توانمندی جهادگران انقلابی و احیای تفکر خلاق و مدیریت مقتدرانه است.

بر همین اساس انجمن اسلامی پزشکان ایران ضمن تقدیر و سپاسگزاری از محضر شریف ایشان به منظور قبول دعوت توده عظیم ملت و همچنین دعوت از اقشار مختلف ایران اسلامی برای حضوری پرشور و شعور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، حمایت همه جانبه خود از این اقدام تحسین برانگیز، امیدآفرین و آینده نگرانه را اعلام نموده و آماده است تا به سرانجام رساندن این ماموریت بسیار مهم و سرنوشت ساز و روی کارآمدن دولت مردم با ستاد های سراسر کشور همراه و همصدا شود.

انجمن اسلامی پزشکان ایران
ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments