۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی حافظان امنیت

انجمن اسلامی پزشکان ایران از حضور مردم در راهپیمایی حافظان امنیت دعوت کرد.

به گزارش گروه سلامت طبنا(خبرگزاری سلامت)، انجمن اسلامی پزشکان ایران طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اتفاقات اخیر با اعلام همبستگی با مردم شریف ایران، از آنها برای حضور در راهپیمایی‌ حافظان امنیت دعوت کرد.

متن بیانیه انجمن اسلامی‌ پزشکان ایران بدین شرح است:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ

شاهد یک اتفاق در قالب فتنه و اغتشاش در کشور بوده‌ایم، نظام جمهوری اسلامی‌ ایران همیشه مورد هجمه قرار گرفته و در تقابل با استکبار و دشمنان بوده است، در فتنه ۷۸، ۸۸ و اخیرا در فتنه ۹۸ به دلیل بی تدبیری در روش اجرای اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین و عدم آماده سازی افکار عمومی‌ سبب شد تا افراد اغتشاش طلب، اوباش، منافقان و دشمنان این نظام از مطالبات مردمی، سوء‌استفاده کرده و آسیب هرچند کوچکی را به امنیت آنها وارد کنند.

هر چند که هنوز مردم از تصمیم اتخاذ شده در مورد بنزین ناراضی هستند اما امروز شاهد این هستیم که مردم انقلابی، شریف و شهید پرور ایران اسلامی‌ بویژه در تهران خط خود را از خط اغتشاش گران جدا می‌کنند. امروز شاهد این خواهیم بود که مردم در حمایت از نظام اسلامی‌ ایران عزیز خواهند خروشید.

انجمن اسلامی‌ پزشکان ایران همراه و همگام با ملت شریف ضمن محکوم کردن این اغتشاشات از همه آحاد مردم، صنوف و پزشکان برای حضور در این راهپیمایی دعوت می‌کند تا استکبار جهانی متوجه شود که مردم همیشه در صحنه بوده و حرف آنها دفاع از نظام و امنیت ایران اسلامی ‌است.

مردم شریف ایران در دوران دفاع مقدس، فتنه بزرگ داعش، تهاجمات فرهنگی و تحریم‌هایی که علیه کشورمان اعمال شده نشان داده که در مقابل دشمن کوتاه نمی‌آید و از همه دسیسه‌ها مانند همین اغتشاشات اخیر با سلامت و به یاری خداوند عبور خواهند کرد.

انجمن اسلامی‌پزشکان ایران»

لازم به ذکر است که این راهپیمایی امروز(دوشنبه ۴ آذر) از ساعت ۱۴:۳۰ در میدان انقلاب برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of