۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

دشمنان بدانند که یاد و خاطره شهدا از یادها نخواهد رفت

مدیرکل امورایثارگران شهرداری تهران گفت: دشمنان انقلاب بدانند که یاد و خاطره شهدا هیچگاه از یادها نخواهد رفت.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت)، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری در همایش همراز با شقایق که با هدف تجلیل از فعالان حوزه دفاع مقدس برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نقش مهم رسانه در این عرصه اظهارداشت: در حالی که ۳۱ سال از پایان جنگ سپری می شود، روایت رشادتها و حمیت و مردانگی شهدا در هشت سال دفاع مقدس تداوم دارد که این امر بیانگر بزرگی و عظمت ایثار رزمندگان است.

وی حضور خودجوش و داوطلبانه رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی را بیانگر علاقه خالصانه ی آنان جهت صیانت و پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: بیش از ۴۲۰۰ رزمنده در دفعات متعدد به جبهه ی نبرد حق علیه باطل اعزام شدند که این حضور ، داوطلبانه و ناشی از ارادت خالصانه آنان در پیروی از دستورات رهبری بود.

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه ۲۱۳ هزار شهید،۶۲۳ هزارآزاده و ۴۵ هزار جانباز و مجروح بیانگر اوج ایثار و شهادت رزمندگان در دفاع از ناموس و خاک کشور بوده است تصریح کرد: دفاع داوطلبانه در کشور در حالی رقم خورد که حضور متجاوزان بعثی در جنگ تحمیلی جز با دریافت تسهیلات و امکانات رفاهی فراهم نبود.

جلالی با بیان اینکه جامعه ی ایثارگری امروز نیز گمنامانه و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به دنبال تداوم راه شهدا و خنثی سازی نقشه های پلید دشمن است افزود: دشمنان انقلاب بدانند که یاد و خاطره شهدا هیچگاه از یادها نخواهد رفت.

وی با ابراز گلایه از برخی جوسازی های اخیر رسانه ای افزود: متاسفانه در چند روز گذشته برخی رسانه ها موجب تکدر خاطر خادمین شهدا شدند و این در حالی است که شهرداری تهران همواره در راستای اعتلای نام شهدا کوشیده است.

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در ادامه کسب رتبه اول شهرداری تهران در خدمت رسانی به شهدا در میان تمام سازمانها و دستگاههای فعال در این حوزه را یادآور شد و تصریح کرد : این امر بیانگرعملکرد رضایت بخش شهرداری در خدمت رسانی به خانواده شهدا و جامعه ی ایثارگری است که متاسفانه منعکس جلوه داده شده است.

جلالی در پایان برگزاری بیش از صد یادواره وکنگره شهدا در سطح محلات شهر تهران را یادآور شد و افزود: بیش از ۴۵۰۰ دیدار تنها در ۴۵ هفته به انجام رسیده که بیانگر توجه ویژه شهرداری تهران به خانواده شهدا و ایثارگران بوده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments