۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

دشان: روزهای سخت و ترسناکی را تجربه می‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از روزهای سختی که هموطنانش به خاطر ویروس کوید ۱۹ تجربه می‌کنند سخن به میان آورد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از اکیپ دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه درباره شرایط این کشور گفت: وضعیت بسیار سخت و پیچیده و رعب‌آور شده است. خانواده‌های داغ‌دار شده‌اند و عده‌ای هم منتظر وضعیت بیماران خود هستند که مبتلا به این ویروس شده‌اند. این همه درد و رنج و نگرانی من را بسیار اندوهگین و ناراحت کرده است.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه درباره شرایط این کشور گفت: وضعیت بسیار سخت و پیچیده و رعب‌آور شده است. خانواده‌های داغ‌دار شده‌اند و عده‌ای هم منتظر وضعیت بیماران خود هستند که مبتلا به این ویروس شده‌اند. این همه درد و رنج و نگرانی من را بسیار اندوهگین و ناراحت کرده است.

او ادامه داد: کادر درمانی نهایت تلاش خود را برای از بین بردن ویروس انجام می‌دهند و کم‌ترین کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که در خانه بمانیم.

دشان درباره این سوال که سبک چه مربی‌هایی را دوست دارد؟ گفت: من به مدرسه یوونتوس و سبک بازی این تیم علاقه دارد. در یووه تمرین زیاد است و توانسته که نتایج خوبی هم کسب کند. بی‌فایده است اگر بگویم که من به آریگو ساکی و یوهان کرویف و گواردیولا علاقه دارم. یک مربی برای انتخاب سبک بازی به ابزار لازم که بازیکن است نیاز دارد. مربیان بر اساس نتایجی که به دست می‌آورند مورد ارزیابی قرار می گیرند و نه بازی خوب.

دشان مربی تیم ملی فرانسه

دشان مربی تیم ملی فرانسه

دشان در تیم ملی فوتبال فرانسه نتایج درخشانی به دست آورده است و توانست این تیم را قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸  روسیه کند.

فرانسه روزهای سختی را به خاطر ویروس کرونا تجربه می‌کند.شمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در فرانسه روز به روز در حال افزایش است و این کشور بعد از اسپانیا، ایتالیا و آلمان بیش‌ترین شمار مبتلایان به ویروس را در اروپا دارد.ایسنا

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments