۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

دستگیری ۲ قاچاقچی با یک تن مواد افیونی

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف یک تن و 199کیلو مواد افیونی در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردارمحمد قنبری در تشریح جزئیات این عملیات، گفت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند قاچاق را که با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جا به جایی محموله مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ایرانشهر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را در حال جابه جایی مواد مخدر با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و با علائم هشدار دهنده به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ بدون توجه به هشدارهای مکرر پلیس با تغییر مسیر از محل متواری و سرنشینان آنها به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند.

وی ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف و قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری عنوان کرد: در این عملیات مقتدرانه پلیس ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از ۲دستگاه پژو ۴۰۵ توقیف شده مقدار یک تن و ۱۹۹کیلو و ۶۴۰ گرم مواد مخدر شامل یک تن ۱۸۹ کیلو و ۶۴۰ گرم تریاک،۱۰کیلوگرم شیشه به همراه  یک قبضه اسلحه کلاش و ۴ تیغه خشاب حاوی ۱۰۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر کماکان ادامه دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x