۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

دستگیری سارق اماکن خصوصی درملکشاهی

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی و اعتراف وی به 29 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “بهزاد ولیان” با اعلام این خبر بیان داشت: در پی وقوع و افزایش سرقت از اماکن خصوصی در حوزه شهرستان ، موضوع به طور ویژه در دستور کار عوامل پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اقدامات شبانه روزی در سطح حوزه موفق به شناسایی رد پای یکی از سارقان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی در ادامه گفت: پس از شناسایی سارق و مخفیگاهش، وی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و بلافاصله به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

این مقام مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: پس از دلالت متهم به آگاهی و با استفاده از شیوه و شگرد های پلیسی لب به اعتراف گشوده و به ۲۹ فقره سرقت از اماکن خصوصی و داخل خودرو در شهرستان  اعتراف کرد.

سرهنگ “ولیان ” بیان داشت: متهم که سابقه سرقت و اعتیاد به مصرف مواد مخدر داشته ، پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان مرکزی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی با بیان اینکه بهترین همکاران پلیس شهروندان مسئولیت پذیر و قانون مدار هستند، افزود: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد تابلو را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x