۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۲۵ فقره سرقت در “بجنورد”

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از عمليات کارآگاهان پلیس آگاهی استان در شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه‌ای و اعتراف به 25 فقره سرقت از اماکن خصوصی در "بجنورد" خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار “سعید مطهری زاده” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان “بجنورد” بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با به دست آوردن مدارک موجود در صحنه سرقت ها و همچنین انجام تحقیقات علمی و تخصصی موفق شدند، متهم را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: با شناسایی سارق، ماموران طی یک عملیات ویژه و ضربتی وی را در منزلش دستگیر و در بازرسی از محل نیز تعداد قابل توجهی اموال مسروقه از قبیل لاستیک خودرو، شیرآلات، پخش خودرو، چادر و … را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اعتراف سارق به ۲۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان “بجنورد”، افزود: فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.$

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x