۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

شهرداری تهران در دوران کرونا تعطیل نبود

مشاور شهردار تهران گفت:با افزایش کیفیت زندگی شهروندان از طریق گسترش قلمروهای عمومی‌موافقیم و مردم هم در نظرسنجی‌ها همین موضوع را از ما خواسته‌اند.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت) غلامحسین محمدی در نشست خبری که به مناسبت تشریح برنامه‌های شهرداری تهران در هفته روابط عمومی‌و جشنواره رسانه‌های شهری برگزار شد، گفت: شهرداری تهران برخلاف بعضی گفته‌ها مبنی بر اینکه شهرداری در دوران کرونا تعطیل شده است از اولین روز کرونا فعالیت‌های زیادی در شهر تهران انجام داده است.

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت شهر تهران و کاهش منابع در آمدی به دنبال ریل گذاری جدیدی در شهر تهران هستیم، افزود: شهر باید با تغییرات جدیدی اداره شود به همین دلیل نگاه مدیریتی و شهروندان را تغییر دادیم.

مشاور شهردار تهران با تاکید بر اینکه نیازمند یک سری مفهوم بندی‌های جدید بودیم، تصریح کرد: باید تلاش می‌شد تا تعلق مردم به شهر افزایش یابد به همین منظور شهردار تهران هم در ۷۰ درصد مصاحبه‌های خود به موضوع ادبیات جدید شهر تهران اشاره کرده است.

محمدی ادامه داد: بخشی از این ادبیات براساس نظرسنجی‌های انجام شده به مردم انتقال یافته اما کار هنوز تمام نشده و ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ما با شهرفروشی مخالفیم، تاکید کرد: اما با افزایش کیفیت زندگی شهروندان از طریق گسترش قلمروهای عمومی‌موافقیم و مردم هم در نظرسنجی‌ها همین موضوع را از ما خواسته اند.

شهرداری تهران در دوران کرونا تعطیل نبود

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در این دوره تلاش کردیم با بسیج، بنیاد مستضعفان، سپاه، دولت، بهزیستی، کمیته امداد و دیگر نهادهای دولتی و حکومتی که می‌توانند برای تهران کاری انجام دهند، همکاری داشته باشیم، گفت: توانستیم با همکاری از آن‌ها کمک بگیریم و به آنها نیز کمک رسانی کنیم.

محمدی اشاره کرد: در حوزه دیپلماسی شهرداری تهران هم تلاش شده تا نوع نگاه غربی‌ها را به تهران و در اشل بزرگتر به ایران عوض کنیم. ما رسانه‌ها را همکار خود در مدیریت شهری می‌دانیم و همواره حناچی تلاش داشته تا از هیچ رسانه ای شکایت نشود چراکه رسانه‌ها موئتلف مدیریت شهری هستند.

وی به تدوین و تصویب طرح راه اندازی مدیا سنتر شهر تهران اشاره کرد و گفت: این مدیا سنتر امسال در بوستان گفت و گو ساخته و بهره برداری خواهد شد.

مشاور شهردار تهران در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره خشت طلایی افزود: امسال در آبان ماه این جشنواره با یک بخش جدید به نام کرونا برگزار خواهد شد.

محمدی خاطرنشان کرد: همچنین جشنواره رسانه‌های شهری که به دلیل کرونا، زمان برگزاری آن تغییر کرده بود تا ۱۰ خرداد ماه تمدید شد و علاقمندان می‌توانند مطالب و محتوای خود را به جشنواره ارسال کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments