۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵

دستبرد پیمانکاران به اموال شهرداری!

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متأسفانه با پیجویی و بررسی جدی بسیاری از پرونده‌های سرقت اموال تخصصی که از شهرداری به سرقت می‌رود، به پیمانکارهایی رسیدیم که خود شهرداری با آنها قرارداد بسته است!

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛  سردار علیرضا لطفی درباره اظهارات معاون فنی و مهندسی سازمان حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره سرقت پیاپی گاردریلها، دیوارهای صوتی، تابلوهای راهنمای معابر و سایر علائم شهری در تهران و اقدامات پلیس آگاهی برای مقابله با اینگونه سرقتها و سارقان اموال عمومی اظهار کرد: پلیس آگاهی تهران بزرگ در این رابطه ورود پیدا کرده اما یک کوتاهی جدی از طرف شهرداری تهران در این رابطه شاهد هستیم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه آمارهای کشفیات اموال مسروقه حوزه شهری و بازداشت سارقان در این رابطه توسط این پلیس قابل توجه است، افزود: زمانیکه شهرداری تهران بدون محافظ، مراقبتهای مقتضی و پیش‌بینی‌های لازم، اینگونه اقلام را در سطح شهر گسترش می‌دهد حتماً باید ساز و کارهای آن را نیز فراهم کند و در مکانهای لازم دوربین نصب کند.

وی تصریح کرد: متأسفانه با پیجویی و بررسی جدی بسیاری از پرونده‌های سرقت اقلام و اموال تخصصی که از شهرداری به سرقت می‌رود، به پیمانکارهایی رسیدیم که خود شهرداری با آنها قرارداد بسته است لذا از معاونت حقوقی شهرداری تهران می‌خواهیم با قدرت به این موضوع ورود پیدا کند.

این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه پلیس برای حفظ حقوق عامه آمادگی کامل دارد، گفت: در کنار این موضوع باید معاونت حقوقی شهرداری و بخشهای مرتبط با پلیس آگاهی و دستگاه قضائی ارتباط لازم و پیگیری داشته باشند و به دنبال مجازات اینگونه سارقان بروند همچنین باید در نوع قرارداد بستن با پیمانکاران تجدیدنظر کنند زیرا متأسفانه بخشی از این مشکلات توسط پیمانکاران حادث شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x