۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛

در کار گروهی اختلاف سلیقه نباید تبدیل به اختلاف عقیده شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در دیدار با کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان گفت: در کارگروهی اختلاف سلیقه نباید تبدیل به اختلاف عقیده شود.

 

 

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان؛  فیروز فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ظهر دیروز ۱۲ مرداد ۹۹ به همراه امیر مصباح معاون هنری و سینمایی و قاسم مصفا مدیر روابط عمومی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان بازدید کرد و با رئیس و کارمندان به گفت و گو نشست.

فاضلی در این دیدار گفت: ما جزو سازمان هایی هستیم که در حین اقتدار ، تاثیرگذار نیز هست و حفظ این اقتدار برای ما به عنوان متولی فرهنگ و هنر استان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه شمول دایره فعالیت زیر مجموعه ما  گسترده است گفت: از یک سو هسته مدیریت و از سوی دیگر اصحاب فرهنگ  و هنر  هرم وار در کنار هم قرار دارند.کار در حوزه مدیریتی دل دریایی می خواهد به گونه ای که بتواند در مواقع بحران ، آرامش را حفظ کند و  در دیگران اضطرب ایجاد نکند. آنجایی که هسته قدرت فشار وارد می آورد اهالی فرهنگ و هنر و رسانه را دریابد و در مورد آنها قضاوت ریز و درشت نکند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به کتاب عدل الهی شهید مطهری بیان کرد: اگر بالای حصار بنشینی یک قافله می بینی هنر انسان در قافله دیدن است . همه ما یک تیم هستیم زوال این تیم در دو زمان اتفاق می افتد: یکی اینکه خانواده نگر نباشد؛ دوم  هنگامیکه  اختلاف سلیقه تبدیل به اختلاف عقیده شود.

در ادامه این نشست ریاست و کارکنان در خصوص مشکلات اداری مطالبی را عنوان کردند و  پیشنهاداتی را در بهتر شدن روند اداری و فعالیتهای فرهنگی بیان نمودند.

فاضلی در این دیدار از قسمتهای مختلف اداری ، پلاتو و سالن تازه تاسیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان دیدن کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x