۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

در خانه ماندن اجباری در میشیگان و اعتراضات مربوط به آن

ساکنان میشیگان که مخالف دستور فرماندار گرتچن ویتر برای در خانه ماندن هستند با پایین آمدن از پایتخت ایالتی در لانسینگ، ترافیک را مسدود کردند.

به گزارش گروه بهداشت و درمان طبنا(خبرگزاری سلامت)به نقل از CBS، معترضین به در خانه ماندن در اتومبیل های خود بوق زده و وسایل نقلیه خود را با حمایت از پرزیدنت ترامپ با پرچم ها تزئین کردند و تابلوهایی که روی آنها نوشته شده بود به ما اجازه می دهید کار کنیم را نشان می‌دادند.

ما باید کار کنیم، در خانه ماندن باید پایان یابد!

اعتراض به در خانه ماندن و فرطینه ناشی از کروناویروس

هفته گذشته ویتمر، یک دموکرات، سفارش ماندن در خانه و در امان ماندن ایالت را تا ۳۰ آوریل تمدید کرد. از روز چهارشنبه، ایالت بیست و هشت هزار و پنجاه و نه(۲۸۰۵۹)مورد COVID-19 را تأیید کرده بود و هزار و نهصد و بیست و یک(۱۹۲۱) نفر بخاطر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

در پاسخ به دستور العمل طولانی، رویدادی در فیس بوک با عنوان عملیات گریدلوک مردم را برای رانندگی در اطراف ساختمان پایتخت فراخواند. برای یک ترافیک در لانسینگ آماده شوید! ما می خواهیم راه بندانی بزرگ را بی‌اندازیم. پارک نکنید و حرکت کنید  در وسایل نقلیه خود بمانید! در صفحه رویداد فیس بوک ،  توسط ائتلاف محافظه کار میشیگان و صندوق آزادی خواه ایجاد شده است. این گسترش خودسرانه پلمپ کردن مشاغل، در مورد اخراج همه این کارگران یک فاجعه است. آسوشیتدپرس گزارش داد: این کار فاجعه‌ای اقتصادی برای میشیگان است. مشوون مادوک، عضو ائتلاف، گفت: و همچنین مردم خسته و مریض شده‌اند.

AP گزارش می دهد که این اعتراض تأثیر بزرگی داشته است، به طوری که ترافیک به سختی در برخی مناطق لانسینگ حرکت می کند. ویتمر در اوایل هفته جاری، در پاسخ به اعتراضات برنامه ریزی شده گفت که او ناامیدی مردم را درک می کند، اما از معترضین خواست تا امنیت خود را حفظ کنند. من فقط می خواهم کسانی که به این دستورات اعتراض می کنند این کار را با روشی ایمن انجام دهند تا بیمار نشوند و اولین پاسخ‌گویان ما را نیز در معرض خطر قرار ندهید.

مترجم : معین حبیبی

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments