Saturday 30 May 2020 | شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
بازدید: 163

در بازگشت حجاج متقاضی به ایران تسریع می‌شود

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی از تلاش برای ایجاد تسهیلات و موافقت با درخواست حجاجی خبر داد که پس از اقامتی طولانی در سرزمین وحی، خواستار تسریع در بازگشت به ایران هستند.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حجت الاسلام والمسلمین «سیدعبدالفتاح نواب» نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در جریان بازدید از هتل‌های «نسمات» و «میزاب تبارک» در منطقه عزیزیه مکه مکرمه بیان کرد: چندتن از حجاج با بیان اینکه مدت اقامت کاروان آنها در سرزمین وحی تا ۱۴ شهریور و به میزان ۴۲ روز تعیین شده است، گفتند که به دلیل برخی مسایل و مشکلات کاری و خانوادگی در ایران، مایلند زودتر به کشور برگردند.

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی بیان کرد: این موضوع در دستور کار بعثه و سازمان حج قرار دارد و برای افزایش پروازهای انتقال حجاج به ایران با دولت عربستان در حال رایزنی هستیم.

در این بازدید، «علی رضا رشیدیان» رئیس سازمان حج و زیارت نیز گفت: با تقاضای حاجیان عضو کاروان‌هایی که مدت اقامت آنان در سرزمین وحی بیش از ۴۰ روز به طول انجامیده و به دلیل بیماری، ضرورت‌های کاری یا امورخانوادگی خواستار تسریع در بازگشت به کشور هستند، در حد مقدورات موافقت می‌شود.

وی افزود: تاکنون ۸۶۰ مورد جابجایی در زمان بازگشت حجاج به کشور داشته ایم و این روند همچنان ادامه خواهد یافت.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of