۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶

در انتظار فینال لیگ قهرمانان/شیخ سلمان :طوفان را تحمل می کنیم

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ابراز امیدواری کرد در سال آینده میلادی پیشرفت قابل ملاحظه ای در سطح قاره ایجاد شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت شیخ سلمان معتقد است با وجود شیوع کرونا، در سال ۲۰۲۱ فوتبال قاره آسیا شاهد تحولات تازه ای خواهد بود.

به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، عالی ترین مقام این ارگان در جریان جلسه آنلاین کمیته اجراییAFC عنوان کرد یکپارچگی اعضا شرایط خوبی را برای پیشرفت ایجاد می کند.

شیخ سلمان گفت:از همه اعضا به خاطر پشتیبانی در سالی که فقط برای ما سخت نبود بلکه برای ورزش جهان دشواری زیادی داشت، تشکر می کنم.گاهی در آب های آرام در حال حرکت هستید و گاهی هم باید طوفان را تحمل کنید. اطمینان دارم که AFC می تواند طوفان کنونی را تحمل کند. من مسیر AFC در جهتی صحیح می بینم.

وی افزود:اگر ما همچنان با قدرت به همکاری خود ادامه دهیم، می توانیم به اهداف خود از جمله برگزاری صحیح مسابقات ادامه دهیم. قبلا هم نشان داده ایم و اطمینان دارم که می توانیم رقابت های خود را مثل لیگ قهرمانان آسیا برگزار کنیم. اکنون در انتظار انجام فینال لیگ قهرمانان آسیا در ۱۹ دسامبر هستیم. از اعضای خود نیز برای آنکه به ما در جهت تحقق این مسابقات کمک کردند، قدردانی می کنیم. این نشانی از یک موفقیت بزرگ و حرفه ای بودن فوتبال در آسیاست.

وی معتقد است مسابقات در سال ۲۰۲۱ با قدرت بیشتری در قاره انجام خواهد شد.

این اظهارات در حالی عنوان شد که هم اکنون مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق مسابقات در حال انجام در قطر است.

در منطقه غرب نیز تیم فوتبال پرسپولیس به فینال راه یافته و منتظر حریف خود است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x