۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
وزیر راه و شهرسازی:

در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هیچ کس حق تعلل ندارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هیچ کس حق تعلل ندارد و برخی کم کاری ها در این زمینه پذیرفته نیست.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری سلامت به نقل از  وزارت راه و شهرسازی(چهارمحال و بختیاری)، وزیر راه و شهرسازی در جلسه پیگیری اجرای طرح اقدام ملی مسکن که با حضور مدیران کل و معاونین استان ها بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به استفاده از بهترین و کارآمدترین کارشناسان مسکن در پیشبرد مقدمات اجرای این طرح، گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هیچ کس حق تعلل ندارد و برخی کم کاری ها در این زمینه پذیرفته نیست.

محمد اسلامی با تأکید بر استفاده از مشاوران زبده در طراحی واحدهای طرح، افزود: به دلیل استفاده بهتر از فصل کاری، استان های سردسیر عملیات اجرایی اقدام ملی مسکن را آغاز کنند.

وی به ظرفیت های بسیار خوب و ارزنده موجود همچون بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان امام، شرکت توسعه مسکن، بنیاد مستضعفان و نیروهای مسلح نیز اشاره کرد و افزود: لازم است در اجرای طرح اقدام ملی مسکن از این ظرفیت های مهم نظام استفاده شود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: شهرداری ها نیز موظفند هرچه سریعتر نسبت به صدور پیش پروانه واحدها اقدام کنندتا عملیات اجرایی در استان ها آغاز شود.

اسلامی همچنین گفت: کارشناسان استان ها اراضی تخصیص شده را با لیست متقاضیان در سامانه لینک و بارگزاری کنند.

گفتنی است در استان چهارمحال و بختیاری تاکنون ۱۶۵۱۸ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند که از این تعداد مراحل استعلام ۹۴۳۷ نفر انجام شده است و تعداد ۸۸۹ نفر از متقاضیان وجه آورده اولیه را واریز کرده اند. همچنین تعداد ۵۰۰ پروژه نیز تاکنون برای آغاز مراحل اجرایی در استان تعریف شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x