۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

دریاچه شهدای خلیج فارس میزبان شرکت کنندگان “راهی شو”

عوامل مستند مسابقه مهییج وجذاب"راهی شو" به زودی به دریاچه شهدای خلیج فارس شهر تهران می روند و تمامی امکانات وتفریحات متنوع این دریاچه دراختیارشرکت کنندگان این مسابقه قرارخواهد گرفت.

به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما ، صادق شمسایی تهیه کننده مستند مسابقه راهی  شو که پخش آن از اوایل آذر ماه در کنداکتور برنامه شبکه پنج قرار خواهد گرفت با بیان این مطلب گفت:این مسابقه با محوریت هوای پاک در فضای شهری تهران با حضور ورزشکاران و هنرمندان  در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می شود و در هر قسمت از این مستند مسابقه،شاهد رقابتی جذاب و هیجان انگیز میان گروه های شرکت کننده  هنرمندان و ورزشکاران خواهیم بود که سه شرکت کننده در این بخش حضور دارند که بعد از گذشت مراحل متعدد مسابقه ، جواز شرکت در مرحله ی بعد را کسب خواهند کرد.

وی ادامه داد: از ویژگی های خاص این مستند مسابقه می توان به طی کردن مسافت هایی با آیتم های طراحی شده با دوچرخه و موتورهای شارژی در فضاهای مختلف شهر تهران اشاره کرد.

ارشا اقدسی کارشناس _بازیگر این مسابقه این بار در فضایی متفاوت و با اجرایی مهیج جلوی دوربین راهی شو می رود.

راه های ارتباطی با برنامه ی راهی شو در فضای مجازی با نام @rahishowtv5 در دسترس می باشد.

مستندمسابقه راهی شو، کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما، به تهیه کنندگی صادق شمسایی و کارگردانی سجاد مشحون، که از اول آذرماه، از شبکه پنج سیما پخش می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments