۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

دروغ شاخدار برای جوسازی بین‌المللی علیه ورزش ایران

انصراف ایران از یک تورنمنت فوتسال به دلیل حضور رژیم غاصب از جمله دروغ‌هایی است که برای تقابل ورزش ایران با مجامع بین المللی مطرح شده است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، قرار بود تیم ملی فوتسال کشورمان در یک تورنمنت چهارجانبه در کشور سوئیس با تیم‌های مطرح دنیا رقابت کند، اما به دلیل همگروهی با تیم فوتسال رژیم اشغالگر اسرائیل در این تورنمنت که از ۸ نوامبر شروع می‌شد انصراف داد.

این در حالی است که در صورتی که اگر این خبر صحت داشته باشد هم اتفاق عجیبی رخ نداده و ورزشکاران ما بار‌ها در این باره نظر شخصی خود که رو به رو نشدن با رژیم صهیونیستی است را به اعلام و به آن عمل کرده اند، اما این بار اصلا قرار نبوده که ملی پوشان فوتسال کشورمان در این تورنمنت حضور داشته باشند، اما برخی افراد با اهداف تعلیق ورزش ایران اینگونه اخبار را منتشر کرده اند.

این در حالی است که برخی سایت‌های خارجی مدعی شدند که فوتسالیست‌های ایرانی با کشور‌های سوئیس و آرژانتین به همراه رژیم صهیونیستی باید در این تورنمنت حضور پیدا می‌کردند.

محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرکت در این تورنمنت گفت: اصلا چنین موضوعی صحت ندارد و بنده این خبر را به شدت تکذیب می‌کنم. تیم ملی از اول قرار نبود در این تورنمنت شرکت کند.

او افزود: نمی‌دانم منبع این خبر کجا است، اما هر چه بوده من از این موضوع اطلاعی ندارم و این خبر را تکذیب می‌کنم. اولین تورنمنت جدی تیم ملی فوتسال قرار است آذر ماه در مشهد با حضور تیم‌های اسلواکی، اوکراین و بلاروس برگزار شود.

لازم به توضیح است که پیش از این تیم‌های ملی ایران در سایر رشته‌ها مثل شطرنج، جودو و … از رویارویی با حریف اسرائیلی سر باز زده بودند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments