۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

دردسر تمام ناشدنی استقلال با مدافع اروپایی

با توجه به اینکه مدافع کروات استقلال همچنان تحت قرارداد محسوب می‌شود، این باشگاه باید بابت یک ماه اخیر نیز به میلیچ دستمزد بپردازد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت مسئولان باشگاه استقلال چند ساعت پس از پایان جدال این تیم مقابل پرسپولیس با خبر غافلگیرکننده‌ای مواجه شدند. هرویه میلیچ بازیکن اهل کرواسی این تیم که در فصل جاری جایگاه ثابت خود را از دست داده بود، به بهانه عدم دریافت دستمزد معوقه خود تهران را ترک کرده و به کرواسی بازگشت.
البته بسیاری معتقدند مشکل مدافع اروپایی استقلال صرفاً خلف وعده باشگاه در پرداخت به موقع و دستمزد او نبود و میلیچ با کادر فنی نیز دچار مشکل شده است ولی عدم دریافت پول خود را بهانه کرد و با برگ برنده‌ای که به دست‌ آورده بود، از ایران رفت. اگرچه برخی از مقامات باشگاه مدعی‌اند مذاکرات به صورت مستمر با میلیچ در حال انجام است ولی قاعدتاً این بازیکن تا زمانی که از دریافت طلب خود مطمئن نشود، به سوی تهران پرواز نخواهد کرد. از طرفی جالب است بدانید با توجه به اینکه مدافع کروات استقلال همچنان تحت قرارداد محسوب می‌شود، این باشگاه باید بابت یک ماه اخیر نیز به میلیچ دستمزد بپردازد و بابت دوران قهر او هم سر کیسه را شل کند!

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments