Tuesday 2 June 2020 | سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
بازدید: 156

درخواست رژیم صهیونیستی از انگلیس برای تشدید اقدامات ضدایرانی

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در دیدار با همتای انگلیسی خود از لندن خواست به تبعیت از آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌را در فهرست تحریم قرار دهد.

به گزارش گروه بین‌الملل طبنا(خبرگزاری سلامت)، «اسرائیل کاتص» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در دیدار با «دومینک راب» وزیر خارجه انگلیس، از لندن خواسته است نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دهد.

به نوشته پایگاه خبری «تایمز اسرائیل»، کاتص که به لندن سفر کرده، همچنین از دولت انگلیس به دلیل آنکه نام حزب‌الله را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داده، تمجید کرده است.

راب درباره درخواست رژیم صهیونیستی اظهار نظری نکرده است. وی بعد از دیدار با کاتص، تصویری از این ملاقات را در توییتر منتشر کرده و نوشته است: «از ملاقات عصر امروز با اسرائیل کاتص وزیر خارجه اسرائیل خرسند شدم. اسرائیل شریک و دوستی نزدیک باقی می‌ماند. اطمینان دارم که با خروج ما از اتحادیه اروپا نیز روابط انگلستان و اسرائیل به رشد ادامه خواهد داد».

پیش از این دولت آمریکا در اقدامی‌خلاف عرف و قوانین بین‌المللی، نام سپاه پاسداران را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داده است. «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با استقبال از این اقدام آمریکا، از دیگر کشورها نیز خواسته در این زمینه از واشنگتن تبعیت کنند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of