۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

درخواست تعطیلی موقت همه اماکن سیاحتی و زیارتی برای کنترل کرونا

رئیس مجمع انجمن‌های علمی‌پزشکی در نامه‌ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خواستار تعطیلی موقت همه اماکن سیاحتی و به ویژه زیارتی که در شرایط بحران ممکن است مراجعین بیشتری داشته باشند، شد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، به گزارش روز یک شنبه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ایرج فاضل با ارسال نامه ای به سعید نمکی، با سپاس از اقدامات انجام شده در این روزهای سخت در مقابله با اپیدمی‌کرونا، اعلام کرد: تقاضا می‌کنیم از هر طریق که صلاح می‌دانید در مورد آن، اقدام لازم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: این تصمیم، گام مهمی‌در کنترل این اپیدمی‌و باعث رضایت خالق و مخلوق خواهد بود و تعویق آن باعث صدمات جبران ناپذیر خواهد شد.

این نامه به امضای اعضای مجمع انجمن‌های علمی‌پزشکی کشور از جمله علی نوبخت( دبیر)، محمدرضا ظفرقندی، نایب رئیس، سید جلیل حسینی(نایب رئیس دوم) و بقیه اعضا رسیده است.

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی‌و اطلاع رسانی وزارت بهداشت دیروز اعلام کرد: تعداد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۵ هزار و ۸۲۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۴۵ نفر رسیده و همچنین هزار و ۶۶۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments