۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

درخشش “حسن جوری” در جشنواره مسابقات جهانی عکاسی روسیه

موفقیت "حسن جوری" عکاس فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان در جشنواره مسابقات جهانی عکاسی روسیه.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوان لاهیجان، « حسن جوری »عکاس فعال سینمای جوان لاهیجان در مسابقات جهانی عکاسی روسیه “۳۵ AWARDS Russia ” با اثری با عنوان : شهر شبهای رنگی موفق به کسب گواهی افتخار آثاربرگزیده مسابقات سالانه در بخش نقاشی نور (مربوط به بهترین عکاسان تاپ سیزده درصد ) از بین ۳۳۹۱ عکاس از مجموع آثار ۶۵۱۷ عکس از ۱۱۷کشور و ۱۲۲۹ شهر را کسب نمود. لوکیشن این اثر برج ساعت شهرداری رشت بهمراه آذین عید مبعث است . از این عکاس فعال دفتر لاهیجان دو اثر دیگر هم در این جشنواره جهانی حضور داشت.


قابل ذکر است که حسن جوری متولد بهمن ۱۳۶۸ شهر رشت و از اعضای فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان فعالیت هنری خود را در زمینه عکاسی بصورت حرفه ای از سال هشتاد و شش آغاز نمود.

از جمله فعالیت های هنری وی می توان به : مدیریت باشگاه عکس فرهنگسرای گردشگری کشور،عضویت در انجمن عکاسان ایران – تدریس رشته های عکاسی و فتوشاپ ،دبیر و برگزارکننده ( نمایشگاه ملی ) سی عکاس ایران ،برپایی ۱۵ نمایشگاه عکس انفرادی و ۱۴ نمایشگاه عکس گروهی ،حضور و کسب رتبه اول تا سوم در ۱۹ جشنواره استانی و ملی و بین المللی و طراحی نقشه گردشگری دو بعدی مصور دو زبانه در دفتر 🔶 حسن جوری اخیرا با با دو اثر جز نفرات اول تا سوم بخش ” ایران ما ” در هجدهمین نمایشگاه جشن تصویر سال حضور داشته است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments