۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

دبیرستان ۹ کلاسه شهرستان بافت افتتاح شد

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در دومین روز از سفر خود به استان کرمان دبیرستان پسرانه آزادگان شهرستان بافت را افتتاح کرد و کلنگ ساخت دبیرستان خدیجه کبری در شهرستان ارزوئیه را به زمین زد.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، دبیرستان آزادگان شهر بافت با ۹ کلاس درس با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به بهره برداری رسید.

این پروژه با ۹ کلاس درس و  ۱۳۳۰ متر مربع زیربنای آموزشی و ۲ هزار و ۱۰۰ مترمربع محوطه سازی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ساخته شده است.

دکتر رخشانی مهر در ادامه سفر خود به استان کرمان به شهرستان ارزوئیه رفت و پروژه دبستان حضرت خدیجه کبری(س) را کلنگ زنی نمود و عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد.

پروژه دبستان حضرت خدیجه کبری(س) شهرستان ارزوئیه با ۶ کلاس درس و زیربنای ۶۰۰ متر مربع زیر بنای آموزشی  از محل اعتبارات دولتی ساخته خواهد شد.

پروژه های در دست اجرای دبیرستان ۶ کلاسه سیدالشهدا(ع) با ۸۱۸ متر مربع زیر بنای آموزشی و دبیرستان ۹ کلاسه زینبیه(س) با  ۱۳۳۰ متر مربع زیر بنای آموزشی از جمله پروژه هایی بودند که رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از نزدیک از روند اجرای آن ها را مورد بازدید و بررسی قرار داد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x