۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

داور زنی:امروز روزمان نبود

رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: در مورد مسائل فنی سرمربی باید صحبت کند، اما در المپیک نمی‌شود همه بازی ‌ها را برد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛محمدرضا داورزنی پس از شکست تیم ایران در سومین دیدار برابر کانادا، اظهارداشت: کانادا خوب بازی کرد و روزش بود اما به هر شکل این بازی تمام شد و بازی با کانادا را واگذار کردیم و ۲ بازی دیگر داریم که بابد به فکر بازی ایتالیا و ژاپن باشیم.

وی ادامه داد: کانادا در این ۳ بازی اینقدر خوب نبود، در این بازی آنها سرویس و دریافت های خوبی داشتند. فکر می کنم در مورد مسائل فنی الکنو ‌و ‌کادرفنی باید  حرف بزنند اما در تورنمنتی مثل المپیک نباید همه بازی ها را ببریم. در همین گروه تیم ها همه باخت داده اند. امروز روزمان نبود اما برخی می گویند بچه ها خسته بودند که اینگونه نیست، شرایط دهکده و استراحت برای همه یکسان است.

رییس فدراسیون والیبال عنوان کرد: ۲ بازی ما ۹ صبح بوده و این روی عملکردمان تاثیر منفی گذاشته، البته باید برخی نقاط ضعف در بازی های بعد بهتر شود.
وی گفت: هدف گذاری ما حضور در جمع ۴ تیم است و الان دو بازی دیگر داریم و باید این ۲ بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و ببینیم حریفمان چه تیمی است.

داورزنی خاطرنشان کرد: میدان المپیک میدانی سخت است و کسی برای باخت به اینجا نمی آید و از ۲۲۱ کشور دنیا ۱۲ کشور راهی توکیو شده اند تا قهرمان شوند و ایران هم دنبال همین شرایط است و امیدوارم بچه ها به شرایط خوب خودشان برگردند.

وی افزود: کانادا چیزی برای از دست دادن نداشت و همه جوره خوب عمل کرد اما شرایط ما بهتر می شود و با دعای خیر مردم بهتر عمل می کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments