۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

داورزنی: والیبال ایران در سال ۹۸ توفیقات چشم‌گیری به دست آورد

رییس فدراسیون والیبال گفت: بلافاصله بعد از اینکه تعویق المپیک مشخص شد وضعیت سرمربی را تعیین تکلیف کردیم چون بار مالی سنگینی برای ما داشت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال در مجمع عمومی این فدراسیون اظهار داشت: والیبال ایران در سال ۹۸ توفیقات خوبی را به دست آورد و تیم جوانان ما توانست با عملکرد چشم‌گیرش در مسابقات جهانی رکورد جدیدی را به ثبت برساند. همه تیم‌های ما در سال ۹۸ عملکرد قابل قبولی داشتند.

وی در ادامه افزود: فدراسیون والیبال در سال گذشته میزبانی چند رویداد بزرگ را برعهده داشت هرچند که به خاطر شیوع ویروس کرونا چند میزبانی دیگر که برای آن برنامه‌ریزی کرده بودیم نتوانستیم برگزار کنیم. همچنین باتوجه به شرایط پیش آمده تصمیم گرفتیم که در اسفندماه همه مسابقات را به اتمام برسانیم.

داورزنی خاطرنشان کرد: فدراسیون جهانی والیبال به دنبال شیوع ویروس کرونا از اسفندماه مسابقات خود را یا به تعویق انداخت و یا اینکه لغو کرد. همچنین موافقت میزبانی برگزاری مسابقات نوجوانان آسیا را برای افتتاح سالن شیراز گرفتیم که این امر نیز به خاطر شرایط کرونایی به تعویق افتاده است. سایر فعالیت‌هایی که در سال ۹۸ فدراسیون پیش‌بینی کرده بود تقریبا به شکل مطلوبی انجام شد.

رییس فدراسیون والیبال در ادامه افزود: بلافاصله بعد از اینکه تعویق المپیک مشخص شد وضعیت سرمربی را تعیین تکلیف کردیم چون بار مالی سنگینی برای ما داشت. هنوز هم منتظر هستیم تاریخ جدید المپیک و مسابقات جهانی مشخص شود تا سرمربی جدید را انتخاب کنیم. المپیک برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: به خاطر شرایط کرونایی موجود در سال ۹۹ نتوانستیم مارکتینگ را داشته باشیم ولی با این وجود سعی کردیم بدهی‌های فدراسیون را پرداخت کنیم و همچنین استان‌ها را تا حدی شارژ مالی کنیم.

داورزنی با اشاره به تصمیم فدراسیون برای برگزاری لیگ برتر گفت: برنامه ما در فدراسیون این است که لیگ برتر را با ۱۴ تیم از نیمه شهریور آغاز کنیم که به همین خاطر بعد از مشورت با ستاد کرونا و معاونت قهرمانی تصمیم نهایی را می‌گیریم. ۲۰ مردادماه مسابقات لیگ را قرعه‌کشی می‌کنیم‌ و سعی ما این است که هرچه زودتر فعالیت‌های فدراسیون را از سر بگیریم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x