۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰

تصمیمات دقیقه ۹۰ دولت به گرانی‌ دامن زد

نماینده خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به گرانی‌‌های اخیر کالاهای اساسی، خواستار ورود دادستانی و نهادهای امنیتی به این موضوع شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت؛ محمدتقی نقدعلی درباره شائبه‌های مختلف درباره گرانی‌های اخیر در روزهای پایانی دولت حسن روحانی اظهار داشت: تصمیمات خلق‌الساعه و دقیقه ۹۰ بخش‌های مختلف دولت بار گرانی‌ اجناس و کالاها که حتی تعداد زیادی از آنها از کارشناسی لازم برخوردار نیست در راستای برهم ریختن نظم و آرامش جامعه دنبال می‌شود و به نظر می‌رسد عده‌ای می‌کوشند مدیران دولت آیت‌الله رئیسی پیش از آغاز فعالیت‌شان با اضطراب کارشان را آغاز کنند.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس اظهار داشت: مردم، حسن روحانی و دولتش را کاملاً شناخته‌اند و قطعاً امید زیادی به دولت سیزدهم دارند و همگان هم می‌دانند تلاش‌های معدود افرادی که با مردم فاصله زیادی در دولت دوازدهم دارند نمی‌توانند آرامش جامعه را به هم بریزند.

نقدعلی عنوان کرد: مردم بایستی صبوری کرده و چند روز پایانی دولت حسن روحانی را هم تحمل کنند که ان‌شاءالله خداوند راه فرج را مقابل مردم ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: به نظر می‌رسد که بایستی نهادهای نظارتی، امنیتی و قضایی و اطلاعاتی ضمن افزایش هوشیاری‌های لازم در اثرگرانی‌های اخیر که در پایان روزهای پایانی عمر دولت دوازدهم و آغاز فعالیت دولت سیزدهم‌ از سوی عده‌ای دنبال شده و اجرا می‌شود را رصد کرده و مانع آن شوند. همچنین به نظر می‌رسد که بایستی گزارش‌های لازم از تأثیرات گرانی‌های اجناس و کالاها که در ابتدای سال ۱۴۰۰ اعمال شد هم تهیه شود و اگر گرانی‌های اخیر امکان لغو مجوز در دولت آتی را دارد مورد بررسی قرار گیرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments