۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

خلوت‌ترین پنجشنبه آخر سالِ بهشت زهرا(س) در نیم قرن گذشته رقم خورد

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: خوشبختانه با همکاری مردم و عدم حضورشان در بهشت زهرا(س)، خلوت‌ترین پنجشنبه آخر سال در ۵۰ سال گذشته در این محل رقم خورده است.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سعید خال با اشاره به اینکه شهروندان تهرانی و هموطنان به توصیه‌های مسئولان مبنی بر عدم حضور در بهشت زهرا(س) در روزهای پایانی سال توجه کرده‌اند، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز پنجشنبه  آخر سال است، شاهد عدم حضور مردم در بهشت زهرا(س) هستیم و  می‌توان عنوان کرد که خلوت‌ترین پنجشنبه آخر سال در ۵۰ سال اخیر رقم خورده است.

وی تصریح کرد: در حالی امروز شهروندان و هموطنان در بهشت زهرا(س) حضور پیدا نکردند که در خلوت‌ترین پنجشنبه آخر سال به سر می‌بریم و حتی امروز خلوت تر از روزهای میان هفته است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه انتظار می‌رود هموطنان فردا نیز در بهشت زهرا(س) حضور پیدا نکنند، یادآور شد: همان طور که اعلام شده هیچ برنامه‌ای در بهشت زهرا(س) در هنگام سال تحویل برگزار نخواهد شد و انتظار داریم هموطنان پس از برطرف شدن بیماری کرونا، برای قرائت فاتحه و زیارت اهل قبور به بهشت زهرا مراجعه کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments