۰۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲

خطر محرومیت از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی در کمین استقلال

در صورتی که باشگاه استقلال نتواند مطالبات شاکیان خود را پرداخت کند و رضایت آن‌ها را به دست بیاورد، ممکن است آبی پوشان از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم شوند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، در حالی که تکلیف پُست مدیرعاملی باشگاه استقلال هنوز نامشخص است و حتی ترکیب هیئت مدیره این باشگاه نیز همچنان در‌هاله‌ای از ابهام است، فروردین ماه موعد پرداخت برخی از بدهی‌های باشگاه استقلال فرا می‌رسد و در صورت پرداخت نشدن مطالبات شاکیان خارجی، عواقب بدی در انتظار  آبی پوشان خواهد بود و ممکن است کار به محرومیت این تیم از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو برسد.

استقلال در ماه جاری باید مطالبات بازیکنانی، چون جپاروف و منشا را بپردازد. از طرف دیگر مبلغ رضایتنامه ایسما هم باید به پاختاکور ازبکستان پرداخت شود تا این باشگاه در فیفا دست به شکایت از استقلال نزند. پرونده شکایت استراماچونی  هم در اردیبهشت ماه بررسی می‌شود و احتمال محکومیت استقلال در این پرونده زیاد است.

این در حالی است که پس از استعفای علی فتح الله زاده از  سرپرستی باشگاه استقلال، مسئولان باشگاه نتوانستند دستمزد بازیکنان را پرداخت کنند تا آبی‌ها با جیب خالی به استقبال سال نو بروند.

با بیماری خلیل زاده و ابتلای او به کرونا، احمد سعادتمند عضو تازه وارد هیئت مدیره استقلال پیگیر برخی امور باشگاه شده و از طریق رایزنی با وینفرد شفر او را راضی کرده برای پرداخت مطالباتش، فرصت بیشتری به باشگاه بدهد.

بعید نیست سعادتمند همین راهکار را در قبال دیگر شاکیان باشگاه هم عملی کند. مشخص نیست این رویه تا چه اندازه نتیجه بخش باشد و بعید به نظر می‌رسد مدیران باشگاه بتوانند از تمام شاکیان وقت بخرند. مدیران استقلال در این مقطع کار سختی برای پرداخت مطالبات چند میلیاردی بازیکنان و مربیان پیشین تیمشان دارند و در صورتی که منابع مالی لازم تامین نشود خطر محرومیت استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی بیش از هر زمان دیگری است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x