۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
رییس بیمارستان شریعتی مشهد؛

خدمت به مردم بزرگترین افتخار مدافعان سلامت است

رییس بیمارستان دکترشریعتی گفت:افتخار سفیدپوشان جامعه خدمت به مردم درحوزه سلامت است ودر شرایط حاضر،همکاری مردم در راستای کاهش آمارابتلا به بیماری کرونا بهترین کمک وهمراهی با این جامعه خدوم محسوب میشود.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا، دکتر محمدرضا حسینعلی‌زاده در جریان بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران این حوزه  از بیمارستان شریعتی اظهار کرد: بیمارستان شریعتی از اسفند ماه سال گذشته تاکنون در حال خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی بوده و در حال حاضر ۴۴ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در این مرکز درمانی بستری هستند که از این تعداد ۸ نفر تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه بحران کرونا دیر یا زود پایان می‌یابد، گفت: افتخار کادردرمان بیمارستان‌های درگیر بیماران کرونایی این است که خدمت‌رسانی شایسته به مردم داشتند و جان خود را در جهت حفظ جان همنوعشان به خطر انداختند و امیدواریم که هرچه سریع‌تر با همراهی مردم و تلاش خادمان حوزه سلامت از این بحران خارج شویم و جشن پیروزی بر کرونا را بگیریم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ضمن نشست با رییس و مدیران بیمارستان دکتر شریعتی و بررسی اقدامات انجام شده، با حضور در بخش های بستری بیماران کرونایی، روند خدمات رسانی به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of