۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷

خدمات رایگان متروی تهران و حومه به شرکت‌کنندگان در پیاده روی اربعین

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، از ارائه خدمات رایگان در تمامی ایستگاه‌های خط یک در روز اربعین خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، علی عبداله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با تسلیت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ۷۲ تن از یاران با وفای ایشان گفت: این شرکت طبق سنوات گذشته آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شرکت‌کنندگان در مراسم دلدادگان و جاماندگان اربعین حسینی در پایتخت است.

وی تصریح کرد: ایستگاه‌هایی که در مسیر این مراسم قرار دارند، به ویژه ایستگاه‌های امام حسین (ع) واقع در خطوط ۲ و ۶ و ایستگاه شهر ری واقع در خط یک، آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شهروندان در این روز هستند.

عبداله پور با بیان اینکه خط یک مترو به دلیل نزدیکی به اماکن مذهبی مختلف در شهر تهران معمولا در روز اربعین بیشترین مسافر را دارد افزود: در روز دوشنبه پنجم مهرماه ۱۴۰۰ با کاهش فاصله حرکت قطار‌ها در این خط، خدمات‌دهی به مسافران در ساعات پرتردد با حداکثر توان انجام می‌گیرد و در صورت نیاز قطار‌های فوق العاده اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مراسم پیاده روی اربعین حسینی از میدان امام حسین (ع) آغاز می‌شود و عزاداران پس از طی مسیر ۱۷ کیلومتری هنگام نماز ظهر و عصر به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) می‌رسند خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم نیز ایستگاه مترو شهرری واقع در خط یک تا جابه‌جایی کامل شرکت کنندگان، آماده ارائه خدمات به عزاداران و مسافران است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments