۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

خدمات درمانی تامین اجتماعی در دشتستان افزایش می یابد

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: با بهره برداری از طرح توسعه تخت های بیمارستان مهر و پروژه در حال احداث درمانگاه تامین اجتماعی خدمات درمانی تامین اجتماعی در دشتستان افزایش خواهد یافت.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید جواد رکاب پور در بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی برازجان، بیمارستان مهر و پروژه در حال احداث درمانگاه تامین اجتماعی با اشاره به تکمیل روند احداث درمانگاه تامین اجتماعی در سال آینده گفت: احداث درمانگاه مراحل نهایی خود را سپری می کند و در ماه های آتی شاهد خدمت رسانی به بیمه شدگان در مرکز تازه تاسیس خواهیم بود.

دکتر رکاب پور همچنین به آماده سازی ۲۰تخت توسعه بیمارستان مهر اشاره کرد و گفت: تخت های توسعه بیمارستان مهر آماده بهره برداری است و با اضافه شدن این شمار تخت به مجموع تخت های بیمارستان خدمات این مرکز به شکل چشمگیری تغییر خواهد کرد.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر افزود: طرح توسعه ۶۴تختخوابی بیمارستان مهر در دست بررسی است و با محقق شدن این مهم بیمارستان پس از سالها از حالت تک تخصصی زنان و زایمان خارج خواهد شد.

دکتر رکاب پور گفت: توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی استان به جد در حال پیگیری است و در سال آینده با بهره برداری از سه پروژه درمانگاهی و ۱۰۰تخت توسعه ای این روند را دنبال خواهیم کرد.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گفت: پروژه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیلم آغاز شده و پروژه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار نیز به زودی آغاز خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x