۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
در گفتگو با خبرگزاری سلامت عنوان کرد:

خبرنگاران جهاد گران عرصه رسانه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ۱۷مرداد ماه روز خبرنگار، خبرنگاران را جهاد گران عرصه رسانه خواند.

محمدرضا رضایی  در گفتگو با خبرنگار استانی خبرگزاری سلامت بیان کرد: خبرنگار از جمله اقشار مسئولیت پذیری بوده که با رعایت اخلاق حرفه ای، شجاعانه در راستای نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می کنند.

وی با اشاره به شهادت محمود صارمی، بیان کرد: امروز خبرنگاران زیادی از دل جامعه بلند شده و با الگو برداری از این شهید وارسته قلم می زنند و صارمی های زیادی خلق شده است.

رضایی با بیان اینکه نوشته های هر خبرنگار اوج دردها و مطالبه های مردمی را بیان می کند، اظهار کرد: بر ما وظیفه است که همواره قدردان تلاش این افسران جنگ رسانه ای باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: خبرنگاران همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری و فرهنگی هر جامعه ای مرهون تلاش شبانه روزی این قشر است.

رضایی با بیان اینکه روز خبرنگار بیان کننده زحمات افرادی بوده که با قلم پیوندی جاودانه بسته اند، گفت: بر خود وظیفه می دانیم به بهانه روز خبرنگار، تلاش پرچمداران وادی قلم‌و آگاهی را تحسین کرده و این روز را به جامعه خبرنگاران تبریک گوییم.

وی با اشاره به حساسیت های کار خبری بیان کرد: خبرنگاران از جمله افراد ایثارگری بوده که  در طول تاریخ خدمات شایسته ای به مردم و کشور انجام داده اند.

رضایی ادامه داد: این قشر خدمتگذار همواره برای گره گشایی از مشکلات جامعه در تکاپو بوده و در پاسخ به مطالبه های مردمی بی پروا گام بر می دارند.

 

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments