۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

حمله به «عین الاسد» مطابق قانون مجلس بود

رئیس فراکسیون ولایی گفت: اقدام سپاه پاسداران در حمله به پایگاه نظامی‌آمریکا در عراق منطبق با قوانین بین‌المللی و اقدامی‌شرعی و مطابق با قانون مجلس شورای اسلامی‌بود.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حمیدرضا حاجی‌بابایی درباره حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌به پایگاه‌های ارتش تروریستی آمریکا در عراق، گفت: اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌اقدام منطبق با قوانین بین‌المللی و اقدامی‌شرعی و خواسته ملت بزرگ ایران و مطابق با قانون مجلس شورای اسلامی‌بود.

وی افزود: ملت ایران پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی یکپارچه فریاد «انتقام-انتقام» برآوردند و خواستار انتقام سخت از آمریکا بودند. که با تصمیم مجلس شورای اسلامی‌این خواسته ملی محقق شد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: مجلس با مصوبه خود این مسئولیت را بر عهده نیروهای نظامی‌و شورای عالی امنیت ملی گذاشت که سیلی محکمی‌به صورت «ترامپ» دیوانه و آمران شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بزنند.

حاجی بابایی، حمله موشکی جمهوری اسلامی‌به پایگاه نظامی‌آمریکا در عراق را ناشی از اقتدار جمهوری اسلامی‌خواند و گفت: آمریکا باید از منطقه خارج شود، هر کشوری بخواهد به آمریکا کمک کند، قطعاً در شهادت حاج قاسم شریک است.

وی تاکید کرد: هر کس از پنتاگون گرفته تا منطقه غرب آسیا در شهادت حاج قاسم سلیمانی نقشی داشته باشد مشمول این مصوبه مجلس شورای اسلامی‌می‌شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایت مجلس در خصوص تاثیرات این حمله موشکی در معادلات منطقه‌ای، گفت: این قدرت نشان می‌دهد که منطقه یکپارچه است، حملات به مراکز آمریکا فقط از ایران انجام نمی‌شود و در تمام منطقه آمادگی برای مبارزه با آمریکا وجود دارد.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: کشورهای منطقه باید بدانند با هر حرکت اشتباهی در حمایت از آمریکا به دوران فقر و فلاکت باز خواهند گشت، موشک‌باران پایگاه آمریکایی‌ها در عراق پیام مهمی‌برای هم پیمانان منطقه‌ای آمریکا دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x