Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
بازدید: 100

حمایت پامپئو از تجاوزات رژیم صهیونیستی به سوریه

وزیر خارجه آمریکا که به تازگی به سرزمین‌های اشغالی فلسطین سفر کرده است، از بمباران خاک سوریه توسط رژیم صهیونیستی دفاع و حمایت کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل طبنا(خبرگزاری سلامت)، مایک پامپئو که روز جمعه به بیت المقدس اشغالی سفر کرده است، پس از دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در جمع خبرنگاران گفت: ما ایده‌های خود را درباره چگونگی تضمین ثبات خاورمیانه به اشتراک گذاشتیم.

وی در ادامه افزود: ایالات متحده به طور کامل از اقدامات اسرائیل برای دفاع از منافعش در منطقه حمایت می‌کند.

پامپئو در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، اظهار داشت: دولت ترامپ کاملا آشکار و شفاف اعلام کرده است که اسرائیل این حق اساسی را دارد تا برای دفاع از امنیت شهروندانش اقدام کند. می‌دانیم که اینجا گوشه‌ای از جهان است که ایران سعی می‌کند سامانه‌های تسلیحاتی را به سوریه و لبنان منتقل کند، سامانه‌هایی که اسرائیل را تهدید می‌کند و ما می‌خواهیم هر کاری را که می‌توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم ظرفیت و توانایی شناسایی این گونه اقدامات را داریم و می‌توانیم به صورت مشترک به این اقدامات پاسخ مناسب دهیم.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه ضمن اشاره به اعمال “سخت‌ترین تحریم‌ها” علیه ایران، مدعی شد: راهبرد کلی ایالات متحده، متعهد شدن به مقابله و عقب گرداندن ایران است، نیروی اصلی بی‌ثبات کننده خاورمیانه.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of