۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خبر داد:

حمایت ایرانیان خارج از کشور از ۲۴۹ فرزندان تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از حمایت ایرانیان خارج از کشور از 249 فرزندان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،کریم زارع اظهار داشت: ۹۶ نفر از ایرانیان ساکن خارج از کشور حامی ۲۴۹ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۸۹ هزار و ۷۴۰ نیکوکار اصفهانی با مشارکت در این طرح، کمک های خود را به طور منظم به دست این فرزندان می رسانند.

زارع همچنین گفت: از جمع بزرگ حامیان اصفهانی، ۹۶ نفر از ایرانیان ساکن خارج از کشور هستند و حمایت از ۲۴۹ فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده دارند.

این مقام مسئول افزود: شمار حامیان نیک اندیش ساکن خارج از کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲ برابر افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در ادامه تعداد فرزندان یتیم و نیازمند طرح اکرام این نهاد در پهنه استان را ۲۶ هزار و ۳۲۷ نفر اعلام کرد و گفت: متاسفانه با وجود مشارکت گسترده خیران کماکان ۳۳۶۵ فرزند از این جمع بدون حامی هستند.

زارع در پایان گفت: همشهریان گرانقدر برای مشارکت در این طرح و پذیرش حمایت ایتام و فرزندان نیازمند می توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان از پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir  نیز استفاده کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x