Thursday 9 April 2020 | پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
بازدید: 72
معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان:

حمایت از محور مقاومت به یک ضرورت تبدیل‌شده است

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان، حمایت از محور مقاومت را یک ضرورت توصیف و تأکید کرد که همه باید شرایط موفقیت دکترین مواجهه با استکبار را فراهم کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل طبنا(خبرگزاری سلامت)، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان صبح امروز در نشست مجمع جهانی بیداری اسلامی‌که در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد، گفت: وقتی کشورهای غربی اموال کشورهای عربی را به تاراج می‌برند، باج می‌گیرند و اعراب ظرفیت‌های کشورهای اسلامی‌را در نظر نمی‌گیرند، توطئه‌های دیگری در منطقه ازجمله سوریه شکل می‌گیرد تا محور مقاومت و فلسطین را تضعیف کند و فلسطینیان به همکاری با صهیونیست‌ها وادار می‌شوند؛ همکاری‌ای که خواسته آن‌ها نیست.

وی افزود: فلسطینیانی که هر روز در راه میهن خود مقاومت می‌کنند، باید موردتوجه کشورهای اسلامی‌قرار بگیرند.

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه محور مقاومت به یک ضرورت تبدیل‌شده است و باید از آن حمایت شود، گفت: ما باید شرایط موفقیت دکترین مقاومت را فراهم کنیم. اعتقاد دارم بیداری اسلامی‌در راه پیشرفت روزانه قرار دارد ولی این محور چگونه پیش می‌رود؟ پیشرفت این محور به‌گونه‌ای است که برنامه‌های درحال‌توسعه استکبار جهانی را ناکام گذاشته است و ما در لبنان، سوریه، عراق، یمن و بحرین و در همه مناطق شاهد ایستادگی در برابر توطئه‌های آن‌ها هستیم و این رزمندگان اسلام هستند که این پیروزی‌ها را رقم زده‌اند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of