۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
بابایی کارنامی خبر داد

حقوق افراد حاضر در مناطق جنگی در زمان دفاع مقدس افزایش می یابد

پاسخ آری اعضای کمیسیون اجتماعی به طرح استفساریه بند «ج» ماده (۱۱۲ )قانون برنامه ششم توسعه که به افزایش حقوق افرادی که در دوران دفاع مقدس در مناطق جنگی حضور داشته‌اند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، علی بابایی کارنامی  در بیان دستورکار نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست طرح استفساریه بند «ج» ماده (۱۱۲ )قانون برنامه ششم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این استفساریه آمده که آیا افرادی که در دوران ۸ سال دفاع مقدس در منطقه جنگی بوده‌اند بنا بر تشخیص ستاد کل نیروهای مسلح مشمول افزایش حقوق قرار می‌گیرند که بعد از بررسی‌های صورت گرفته، جواب نمایندگان به این استفساریه آری بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در گذشته برای تحقق این امر بین سازمان اداری و استخدامی کشور و طراحان این طرح اختلاف نظر وجود داشت.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از سازمان‌های اداری و استخدامی کشور، برنامه و بودجه، بنیاد شهید و امور ایثارگران و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments