۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷

حفظ شرایط آرام کرونا به ادامه همکاری مردم وابسته است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه در حال حاضر در وضعیت با ثباتی در زمینه ویروس کرونا قرار داریم، حقظ و ادامه این شرایط را به ادامه همکاری مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی وابسته دانست.

به گزارش گروه استان های خبرگزار سلامت به نقل از وبدا،دکتر شاپور بدیعی در حاشیه سفر به شهرستان بردسکن با بیان اینکه هر گونه غفلت در رعایت دستورالعمل های بهداشتی ممکن است استان را با بحران و موج چهارم کرونا روبرو نماید خاطر نشان کرد: دستیابی به شرایط با ثبات فعلی در زمینه کرونا حاصل همکاری های موثر مردم و تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی است که باید این همکاری ها تا پایان قطع زنجیره کرونا ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تمامی مراکز درمانی زیر پوشش در آمادگی کامل برای روبرو شدن با موج های احتمالی کروناست تصریح کرد: در این مدت بسیاری از بخش های مراکز درمانی به تجهیزات مورد نیاز تجهیز شده است و دستگاه های سرمایه ای همچون سی تی اسکن و دستگاه های اکسیژن ساز نیز در برخی مراکز نصب و راه اندازی و یا در مرحله برنامه ریزی برای نصب است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد توسعه بخش های مراقبت ویژه در مراکز درمانی زیر پوشش را از دیگر اقداماتی برشمرد که در راستای توسعه خدمات رسانی به بیماران کرونایی صورت گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در شهرستان های خلیل آباد و بردسکن روند ارائه خدمات به مردم این شهرستان را مورد بررسی قرار داد، همچنین دکتر بدیعی به همراه مدیران این مجموعه قرار است از شهرستان های کاشمر، سرخس، خواف و سایر شهرستان های تحت پوشش بازدید و روند ارائه خدمات را مورد ارزیابی قرار دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments