Saturday 18 January 2020 | شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
بازدید: 71

حضور ۱۵۰ شرکت دارویی از ۳۰ کشور دنیا در تهران

رئیس هیات مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، گفت: ۵۵۰ شرکت دارویی و صنایع وابسته در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار سلامت طبنا(خبرگزاری سلامت)، احمد شیبانی در نشست خبری پنجمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته، افزود: برگزاری این رویداد در حوزه دارو، با تلاش بیشتری صورت می‌گیرد و در شرایط تحریم‌ها، اقدام مفیدی در این حوزه تلقی می‌شود.

وی به ابعاد این رویداد اشاره کرد و گفت: اتفاقات خیلی خوبی را در حوزه دارو شاهد هستیم به طوری که تحریم‌ها نیز نتوانسته اثر زیادی در این حوزه داشته باشد.

شیبانی ادامه داد: این موفقیت‌ها مرهون تلاش تولید کنندگان داخلی و دست اندرکاران حوزه دارو است.

وی افزود: این نمایشگاه نمادی از توانمندی‌های صنعت داروسازی کشور است.

شیبانی با اشاره به رویکرد نمایشگاه به صنعت داروسازی کشور، گفت: تمامی‌دست اندرکاران حوزه دارو در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی افزود: در کنار ارائه توانمندی‌های صنعت داروسازی کشور، شاهد برگزاری نمایشگاهی از رسانه‌های دست اندکار حوزه دارو خواهیم بود.

شیبانی از حضور ۵۵۰ شرکت دارویی و صنایع وابسته از ۳۰ کشور دنیا در این نمایشگاه خبر داد و گفت: ۴۰۰ شرکت داخلی بوده و مابقی شرکت‌های خارجی هستند.

وی، شعار امسال نمایشگاه را تجلی رونق تولید عنوان کرد و افزود: در نمایشگاه امسال، حضور شرکت‌هایی از هند و چین، بسیار پر رنگ تر از دوره‌های قبل است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of