۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

حضور مشاور حوزه نوجوان در «هشتادیا»

پخش برنامه 《هشتادیا》 از سر گرفته شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از مدیر روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی «هشتادیا» امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه با حضور میرسبحان سادات مشاور تربیتی حوزه خانواده و نوجوان روی آنتن شبکه سه سیما می رود و به کارشناسی مباحث مطرح شده طی قسمت های گذشته در این برنامه می پردازد.
این برنامه شامل بخش های متنوعی می شود که در یکی از آیتم های آن قسمت هایی از پشت صحنه های برنامه های قبل را هم می بینیم. همچنین در بخشی از برنامه گفتگوهایی با خانواده هایی که فرزندشان در برنامه «هشتادیا» حضور یافته است انجام می گیرد و نظر آنها درباره برنامه و گفتگوهای مطرح شده بازتاب می یابد.
در این برنامه بخشی هم با عنوان «فرصت» طراحی شده است که در این بخش فیلم هایی از نوجوانانی که با خانواده هایشان یک کار یا سرگرمی مشترک طراحی کرده و انجام داده اند نمایش داده می شود.
در بخشی از همین برنامه نیز مخاطبان می توانند با کسانیکه در بخش شورای سردبیری برنامه فعالیت دارند اشنا شوند؛ افرادی که خودشان از نوجوانان هستند و سعی دارند دغدغه ها و سوژه های مرتبط با سنین خود را در برنامه پیگیری کنند.
برنامه «هشتادیا» مدتی است روی آنتن شبکه سه سیما رفته است که در هفته اخیر به دلیل پخش مسابقات فوتبال به پخش نرسید. این اولین قسمت از برنامه با حضور یک کارشناس است که امروز روی آنتن می رود.
«هشتادیا» با اجرا و طراحی صادق باطنی، تهیه کنندگی حسین شکیب راد و سردبیری میثم شوقی با محور نوجوانان، دغدغه ها و چالش های آنها تولید می شود و هر هفته شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments