۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
این هفته در کمیسیون امورداخلی مجلس

حضور رئیس جمعیت هلال احمر در کمیسیون امورداخلی مجلس

اعضای کمیسیون امورداخلی و شوراهای مجلس این هفته میزبان رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس شورای عالی استان ها جهت استماع گزارش و برنامه های آنها هستند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری  سلامت به نقل از خانه ملت، اعضای کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای  مجلس شورای اسلامی طبق دستورکار اعلام شده در روز یکشنبه (۲۹تیرماه) در نشست عمومی خود طرح اصلاح مواد (۱ ) و (۱۰) قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی اعاده شده از شورای نگهبان را بررسی می کنند.

در ادامه دستورکار هفتگی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای  مجلس،این کمیسیون روز یکشنبه طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات ریاست جمهوری،مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان را نیز بررسی می کند.

همچنین، کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای  مجلس میزبان رئیس جمعیت هلال احمر جهت ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه های این سازمان است.

در ادامه؛روز سه شنبه،کمیسیون مذبور ضمن بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  اعاده شده از شورای نگهبان با دعوت از رئیس شورای عالی استان ها  گزارش و برنامه های این شورا را استماع می کنند.

همچنین؛چهارشنبه کارگروه ارتقا و کارآمدی جایگاه مجلس در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای  مجلس راهکارهای ارتقا و کارآمدی مجلس بررسی می کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments