۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک:

حضور خارجی‌ها صرفا جنبه حمایت معنوی دارد

هجدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود اما نکته مورد توجه این است که قرار نیست همکاری‌های بین‌المللی عملیاتی شکل بگیرد!

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، دکتر حجت، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در نشست خبری با خبرنگاران در زمینه برگزاری هجدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک در تهران با این مطلب افزود: این کنفرانس عمر ۲۴ ساله دارد که طی این مدت ۱۷ کنفرانس برگزار شده که هفدهمین دوره آن دو سال پیش برگزار شد. ما تصمیم گرفتیم تا این کنفرانس را امسال در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کنیم.

وی ادامه داد: سعی شده تمام آنچه که در ترافیک و حمل و نقل نه تنها برای شهر تهران بلکه به عنوان آن چیزی که در تمام کشور مطرح است دیده شود، این کنفرانس صرفا کنفرانسی متعلق به تهران نیست و می‌خواهیم مشارکت شهرداری‌های سایر شهرها و همچنین وزارت کشور و راه را در این کنفرانس داشته باشیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ما مبنی بر اینکه با توجه به بین‌المللی بودن کنفرانس و همچنین بحث تحریم‌ها آیا همکاری عملیاتی و اجرای پروژه‌ با کشورهای خارجی در زمینه ترافیک خواهید داشت یا نه، اظهار کرد: از ۱۵ کشور خارجی در این کنفرانس دعوت شده که حضور خواهند داشت و ارائه مقاله نیز انجام می‌دهند، همچنین قرار است ۴ کارگاه اصلی و ۳ کارگاه فرعی به زبان انگلیسی برگزار شود، با این حال همکاری عملیاتی‌ای با نمایندگان کشورهای خارجی حاضر در این کنفرانس نداشته و نداریم.

در حال تکمیل…

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments