۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸

حذف کمیته ملی المپیک از مجمع فدراسیون فوتبال خساست و بدجنسی بود

مجمع فدراسیون فوتبال بعد از سال ۱۹۹۸ تشکیل شد. تمامی اساسنامه مجامع با هدف نوشته شده‌اند، البته در این اساسنامه هم ایراداتی وجود دارد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت داریوش مصطفوی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: « مجمع فدراسیون فوتبال بعد از سال ۱۹۹۸ تشکیل شد. تمامی اساسنامه مجامع با هدف نوشته شده‌اند، البته در این اساسنامه هم ایراداتی وجود دارد.

به اعتقاد من اسم مجمعی که در آن علی کریمی، علی دایی، حمید استیلی، مهدی مهدوی‌کیا و فرهاد مجیدی حضور نداشته باشند را نمی‌توان مجمع گذاشت. کسانی که از بزرگان فوتبال ایران هستند باید در مجمع فدراسیون حضور داشته باشند.

وی تأکید کرد: « موافق تشکیل مجمع از بدنه فوتبال هستم، چون همه این افراد برای فوتبال ایران زحمت کشیدند و سال‌ها تلاش کردند. از طرف دیگر آنها چهره‌های محبوبی هستند که همه مردم آنها را می‌شناسند و به آنها اعتماد دارند. بنابراین حضور افراد فوتبالی در انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از الزامات بود. »

مصطفوی همچنین در مورد حضور کمیته ملی المپیک در مجمع فدراسیون فوتبال که از نظر فیفا می‌تواند ناظر باشد، اما حق رأی ندارد، گفت: « اینفانتینو در مجموعه المپیک جهانی عضو است اما حق رأی ندارد، اما این بستگی به سیاست داخلی هر کشوری است. متأسفانه در اساسنامه فدراسیون فوتبال خساست و بدجنسی رخ داد و کمیته ملی المپیک در مجمع حذف شد. به اعتقاد من این کمیته بر همه ارگان‌ها ارجح‌تر است، اما متأسفانه سیاست‌کاری و خساست باعث حذف کمیته ملی المپیک از اساسنامه فدراسیون فوتبال شد. این کمیته باید در مجمع حضور و حق رأی داشته باشد چرا که سال‌هاست تیم امید مورد حمایت کمیته است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x