۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران:

حذف پیمانکار شرایط را برای کارگران بهبود می‌بخشد

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران گفت: قطعا حذف پیمانکار شرایط را برای کارگران بهبود می‌بخشد و حضور شرکت‌های تعاونی نیز می‌تواند در این امر کمک کند، به گونه‌ای که اگر شرکت سودی به دست آورد، کارگران نیز از آن، سهمی خواهند داشت.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، محمدرضا تاجیک رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران درباره حذف پیمانکار و سپردن صفر تا صد کار به کارگران اظهار کرد: جامعه کارگری خواستار حذف پیمانکاران و سپردن کار به کارگران یا تعاونی‌ها هستند، به این دلیل که تعداد زیادی از کارفرمایان حق کارگر را پایمال می‌کنند.

وی ادامه داد: در بحث شرکت‌های واسطه و تامین نیرونی انسانی به خصوص در مناطق جنوبی کشور موضوع حذف پیمانکاران در دستور کار قرار دارد و امیدوارم در دولت بعدی رسیدگی به این امر سریع‌تر انجام شود.

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران افزود: قطعا حذف پیمانکار شرایط را برای کارگران بهبود می‌بخشد و حضور شرکت‌های تعاونی نیز می‌تواند در این امر کمک کند، به گونه‌ای که اگر شرکت سودی به دست آورد، کارگران نیز از آن، سهمی خواهند داشت.

تاجیک گفت: مهمترین منابع سازمان تامین اجتماعی، نیروی انسانی است که متاسفانه با بی تدبیری نادیده گرفته می‌شوند./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x