۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱

حجم عملیات های اورژانس ۱۱۵ در موج چهارم کرونا ۲۰ درصد افزایش یافته است

رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در موج چهارم کرونا به دلیل افزایش حجم تعداد بیماران کرونایی حجم عملیات های اورژانس 115 ، 20 درصد رشد داشته است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا،دکتر علی یزدانی ، با اشاره به اینکه با هماهنگی با ستاد هدایت بیماران، پذیرش بیماران کرونایی در اغلب بیمارستانها امکان پذیر است و مشکلی به لحاظ بستری بیماران کرونایی وجود ندارد، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با رعایت مسائل حفاظت فردی درگیری پرسنل با بیماری کرونا کاهش یافته است و همه نیروها آماده خدمت رسانی به بیماران هستند.

وی تصریح کرد: ناوگان آمبولانس مناطق تحت پوشش دانشگاه در شرایط پاندمی کرونا به جز خدمت رسانی به بیماران حاد تنفسی، به بیماران حوادث ترافیکی، عروقی و سایر بیماران نیز خدمت رسانی می کند.

رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد  اظهار امیدواری کرد:با افزایش نیروهای استخدامی به فرایند خدمت رسانی به بیماران سرعت بیشتری داده شود .

وی ابراز کرد: ۳۴۴ نفر استخدامی که مراحل اولیه استخدام خود را می گذرانند در آینده نزدیک به پرسنل خدمت رسان اورژانس ۱۱۵ مناطق تحت پوشش دانشگاه افزوده می شوند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments