۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰

حجت نظری: میلیچ به ایران باز خواهد گشت؛ قایدی و دیاباته را از دست نمی‌دهیم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: طی مذاکراتی که مددی و عبدیان انجام دادند، مذاکرات به سرانجام رسیده و امیدواریم ظرف مدت کوتاهی میلیچ را در کنار سایر بازیکنان ببینیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت حجت نظری  پس از پایان جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران در رابطه با نشست هیات مدیره، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

نشست هیات مدیره باشگاه استقلال؟

در این جلسه در مورد موضوعات مختلفی صحبت شد. آخرین وضعیت «هرویه میلیچ»، تعیین و تکلیف در مورد کارت‌های هوادارای و اقدامات اقتصادی از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح شد. مسوولیت انجام کارهای مربوط به کارت هواداری، از سوی هیات مدیره به «علی نامداری» سپرده شد. هواداران صاحبان اصلی باشگاه هستند و با این کارت آنها در امور باشگاه شریک‌ خواهند شد.

آخرین وضعیت میلیچ؟

طی مذاکراتی که «احمد مددی» مدیرعامل باشگاه و «مهدی عبدیان» عضو هیات مدیره انجام دادند، مذاکرات به سرانجام رسیده و امیدواریم ظرف مدت کوتاهی میلیچ را در کنار سایر بازیکنان ببینیم.

آیا مشکل میلیچ فنی بوده و یا به مسائل مالی باز می‌گردد؟

مشکل هر چه بود، دغدغه‌های او را رفع کردیم. باید همه اقدامات باشگاه را منطقی و بنا به دغدغه هوادار پیش ببریم. موضوع مهم برای ما این است که هم منافع باشگاه را تامین و هم دغدغه هواداران را رفع کنیم. البته شاید گاهی شرایط به گونه‌ای باشد که نتوانیم انتظار هواداران را برآورده سازیم،  اما همیشه تلاش می‌کنیم دل هواداران را شاد کنیم.  گاهی ممکن است برخی بازیکنان برای بهتر شدن جایگاه و یا بازار گرمی حرف‌هایی را مطرح کنند. هوادار هم فکر می‌کند این صحبت از روی صداقت است اما تقاضا می کنم هوادار با آگاهی و هوشیاری بیشتری مسائل را پیگیری کند تا برای باشگاه مشکل مدیریتی به وجود نیاید.

باید بتوانیم طلب‌های گذشته بازیکنان را پرداخت کنیم و هزینه جاری را تامین کنیم با این وجود گاهی اوقات فشارهای مالی ممکن است مشکلات بعدی را به وجود آورد.

وضعیت پرداختی به بازیکنان و اینکه گفته می‌شود بازیکنان در صورتی که ۵۰ درصد از مطالباتشان را دریافت نکنند می‌توانند در نیم فصل قراردادشان را فسخ کنند؟

در مورد حق فسخ باید بگویم که قراردادهای مختلفی داریم و شرایط قرارداد همه بازیکنان به یک شکل نیست اما اصلا شرایط را به نحوی رقم نخواهیم زد که بازیکنی بخواهد قراردادش را فسخ کند. همه تلاش ما بر این بود که بین ۲ فصل ترکیب را حفظ کنیم و در نیم فصل هم حفظ نفرات در اولویت است.

به هر دلیلی شاید فکری در نیم فصل بازیکنی را نخواهد. در این بخش نظر سرمربی و کادر فنی برای ما مهم است. تا این لحظه هیچ فهرست نقل و انتقالاتی به ما داده نشده است. امیدواریم هر چه زودتر این لیست در اختیار ما قرار بگیرد تا طبق آن اقدامات لازم را انجام دهیم. می‌خواهیم خروجی کمتر و ورودی بیشتری داشته باشیم.

آخرین وضعیت فرشید باقری؟

در این مورد اطلاعی ندارم.

آیا باشگاه استقلال پیشنهاد قرارداد جدید را به میلیچ ارایه داده است؟

من در مورد دلیل خروج میلیچ از ایران صحبتی نمی‌کنم چرا که این موضوع بحث مفصلی است؛ اما هواداران باید بدانند قرارداد میلیچ در ماه جاری طبق روال عادی هم به پایان می‌رسید و اگر او را بخواهیم باید قرارداد جدید با این بازیکن ببندیم.

آخرین وضعیت خصوصی سازی؟

وزارت ورزش و جوانان به عنوان مالک، هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه همگی در تلاش هستند تا مسیر خصوصی سازی را هموار کنند و اتفاقات بهتری را رقم بزنیم. فرایندهای مالی قواعد و الزامات خودش را دارد. در این مسیر برخی اوقات فکر می‌کردیم کار در یک ماه به پایان خواهد رسید اما وقتی به سازمان خصوصی سازی رفتیم، مشاهده کردیم که باید اقدامات دیگری رقم بخورد. تنها مشکلات جزئی مانده که باید به سرعت آنها را حل کنیم و در مدت کوتاهی می‌توانیم وارد بورس هم شویم.

خبر پیوستن شیخ دیاباته به یک باشگاه ایتالیایی؟

دیاباته بازیکن استقلال است و قرارداد دارد و تلاش داریم او را حفظ کنیم. هواداران استقلال هوشیار باشند و به شایعات توجه ندارند. ما نه می‌خواهیم دیاباته را از دست بدهیم و نه مهدی قایدی را. ما تلاش می کنیم که مشکلات مالی که ناشی از پرداخت مطالبات بازیکنان است را رفع کنیم تا مطالبات آنها را پرداخت کنیم.

آخرین وضعیت پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی؟

در این پرونده خبر جدیدی وجود ندارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x