۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴

حجت نظری: میلیچ اگر بازی هم می کرد از ایران می رفت

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: میلیچ چه بازی می کرد چه نمی کرد بازهم از ایران می رفت این بازیکن از قبل کارهای خروج خود را برنامه ریزی کرده بو

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت حجت نظری در مورد شرایط استقلال و همچنین بحث جدایی میلیچ توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

جلسه  پیرو تامین منابع مالی بود و تبادل نظر کردیم که بتوانیم درصد بیشتری به بازیکنان پرداخت کنیم. راهکارهایی را آقای خلیل زاده و بقیه پیشنهاد دادند و مجموعه بررسی‌هایی که داشتیم به نظر می‌رسد تا هفته اینده درصدی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم.

ما صبح مطلع شدیم که مییلیچ  ایران را ترک کرده و به نظر می‌رسد که او برنامه‌ای برای خروج از کشور داشته است. این امکان ندارد ظرف ۲ ساعت بعد از دربی او بلیت تهیه کند. چه او بازی می کرد و چه نمی‌کرد می‌خواست از ایران خارج شود. من با اطمینان می گویم که مطالبات میلیچ بیش از بقیه بازیکنان ما پرداخت شده است. نمی‌گویم او طلب نداشته ولی برای او و اقامت خانواده اش همه گونه همکاری داشتیم و امیدواریم او باز هم به تمرینات ما برگردد.او ۲ ماه است حقوق  نگرفته ولی فسخی انجام نشده است. تاکید می‌کنم فسخ قرارداد تشریفاتی دارد و او درخواستی داشت و ما هم به درخواست او پاسخی دادیم.وی(میلیچ)در لیست ۲۰ نفره فکری بود لذا وقتی او در لیست تیم  حضور دارد معنی و مفهومش این نیست که مربی این بازیکن را نمی‌خواهد.

متاسفانه آنقدر بدهی روی دست باشگاه باقی مانده است که بیشتر پول دریافتی را بابت بدهی پرداخت کردیم. با تاسف باید بگویم بدهی‌های ما تمام نشده و همچنان باید برای تسویه تمامی بدهی ها منابع مالی بیشتری داشته باشیم. البته در تلاش هستیم هم درصدهای عقب افتاده بازیکنان را بدهیم و هم بدهی ها را تسویه کنیم.

در مورد دیاباته به نظر نمی‌رسد شرایط شبیه به میلیچ باشد چون چیزی که میلیچ برای ترک ایران عنوان کرده این بوده که سرمربی تیم به او بازی نمی‌دهد ولی دیاباته در حال بازی است و در تلاش هستیم که  با تامین منابع مالی مشکلی برای پرداخت مطالبات این بازیکن نداشته باشیم.

ما در تلاش هستیم که قراردادها را پرداخت کنیم ولی پاداش معمولا برای بردها در بازی ها و به خصوص بازی های مهم عرف است. طبیعی است وقتی نتیجه مطلوب گرفته نمی‌شود افراد تلاش می‌کنند مطالبی را عنوان کنند تا از بار روانی ایجاد شده کاسته شود. همه ما شب گذشته از نتیجه بازی ناراحت بودیم و وقتی بازی تمام می شود و و از بازیکن این سوال را می پرسند او هم اینگونه جواب می‌دهد.

اینکه هیات مدیره و مدیران باشگاه را رها کردند کم لطفی است چون در چند ماه اخیر ما آنقدر با مشکلات مختلف مواجه بودیم که باید آنها را رفع می کردیم. ما برای تسویه طلب شفر و پاختاکور آنقدر درگیر بودیم که اگر این بدهی ها تسویه نمی شد نمی‌توانستیم مجوز حرفه‌ای‌سازی بگیریم و یا مثلا از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم و حتی ممکن بود پنجره نقل و انتقالاتمان باز نشود. بسیاری از اتفاقات در این مدت رقم خورده و اینها حاصل کم کاری ما نیست. این میراثی است که از گذشته به ما رسیده و ما در این مدت تلاش کردیم درصدی از مطالباتمان را پرداخت کنیم و هیچ بازیکنی کمتر از ۱۰ درصد قراردادش را نگرفته است و حتی برخی بیش از ۳۰ درصد دریافتی داشته اند.

تفاوت‌هایی در برخی پرداختی ها وجود داشته که اجازه بدهید علت آن را بازگو نکنم. ما در سالهای گذشته شاهد بودیم بازیکن مطالباتش را نگرفته ولی آنقدر در دربی خوب کار کرده بود که همه آن را به چشم دیده اند لذا توجیه در مورد دربی و اینکه خوب بازی نشده چون باشگاه بدهی داشته توجیه مناسبی نیست. همانطور که گفتم ما در تلاش هستیم تا بدهی ها را به هر شکل ممکن تسویه کنم.

من که کارشناس داوری نیستم ولی به عنوان هوادار وقتی به آن صحنه(برخورد توپ به دست بازیکن پرسپولیس) نگاه می‌کنم به قول آقای فیروز کریمی در بازی خارجی کارشناسان این صحنه را هند اعلام کنند ولی وقتی بازی ها داخلی می‌شود قضاوت‌ها کمی متفاوت می‌شود مخصوصا اگر یک سمت قضیه یک تیم خاص باشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x