۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳

حجت نظری: متاسفانه پول بودورف به حساب ما برگشت خورد

سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: متاسفانه با وجود واریز پول به حساب بودوروف ولی به دلیل مسدود بودن حساب این بازیکن تمام پول به حساب ما برگشت خورد!

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت حجت نظری در خصوص آخرین وضعیت پنجره نقل انتقالات استقلال صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

هواداران، همه موضوعات را با آرامش دنبال کنند و اجازه دهند کار را با آرامش پیش ببریم. باشگاه در این موضوع مُصِر است و مکرراً این مسئله را دنبال کرده‌ایم. مذاکراتی صورت گرفته و با پدیده مکاتبه شده است. موضوع خیلی مهم این است که درون باشگاه پدیده و بر سر مالکیت باشگاه، اختلاف نظر وجود دارد. موضوع این است که اگر قاسمی‌نژاد به استقلال ملحق شود که امیدوارم زودتر رخ دهد، بناست چه کسی رضایتنامه او را امضا کند.

هر مرجعی که فدراسیون فوتبال اعلام کرد، موضوع رضایتنامه را از طریق او دنبال می‌کنیم. مذاکرات اولیه ما رضایتخش بوده و امیدوارم زمانی که تکلیف اخذ رضایتنامه از پدیده مشخص شد، بتوانیم کارهای نقل و انتقالاتی قاسمی‌نژاد را انجام دهیم. باشگاه استقلال در این موضوع کاملاً مصمم و نظر اعضای هیئت‌مدیره هم مثبت و مساعد است. مدیرعامل، عبدیان و اعضای هیئت‌مدیره تمام تلاش خود را در این راستا انجام دادند و نامداری پیگیر موضوع است.

اگر این موضوع حل شود، سایر بحث‌ها دیگر محل چالش نیست. مباحثی درباره مدت و مبلغ قرارداد وجود دارد که خیلی جدی نیست و تلاش می‌کنیم در عقد قرارداد، منافع باشگاه را تأمین کنیم. گاهی این موضوع با هزینه کمتر و گاهی با جذب بازیکن با مبلغی بالاتر است. به دنبال این هستیم که بازیکن مورد نیاز کادر فنی و با کیفیت مورد نیاز به تیم اضافه کنیم.

اطلاع دقیقی در خصوص چگونه قرارداد بستن تیم پیروزی با فرشاد فرجی ندارم و کار ما بر اساس استعلام مددی از فدراسیون فوتبال روشن می‌شود. احراز این موضوع خیلی دشوار نیست و این مسئله باعث شده کار به تعویق بیفتد. وگرنه موضوع زودتر پیش می‌رفت.

 حساب اعلام شده توسط بودوروف مشکل داشت و با وجود اینکه کل پول را واریز کردیم، برگشت خورد. روز گذشته مذاکراتی با این بازیکن و فیفا از طریق پست الکترونیک انجام شد. او هم حساب جدیدی اعلام کرد، هم فیفا اعلام کرد که چون پول واریز شده و مشکل از حساب بازیکن بوده، پنجره نقل و انتقالاتی را به محض واریز پول و اعلام سوئیفت، باز خواهد شد. امروز پول را واریز خواهیم کرد و پس از آن، پنجره باشگاه استقلال باز می‌شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x