۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰

حجت نظری: استقلال دوباره در عربستان تست کرونا خواهد داد

سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از تصمیم مجیدی در مورد دانشگر حمایت می کنیم و معتقدیم که نظم و انضباط تیمی مهمترین رکن موفقیت است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت حجت نظری در خصوص آخرین وضعیت پنجره نقل انتقالات استقلال صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

کاروان استقلال عصر امروز از فرودگاه مهرآباد به سمت جده حرکت می‌کند. امیدوارم مشکلاتی که در روزهای اخیر برای برخی تیم‌های دیگر پیش آمد، هم برای آن تیم‌ها خیلی زود رفع شود و هم برای سایر تیم‌ها پیش نیاید. امیدواریم این عزیمت ره‌توشه‌ای داشته باشد و  درگام نخست استقلال و گام بعدی سایر نمایندگان ایران با سوغاتی دوست‌داشتنی برای مردم ایران به میهن بازگرداند.

متأسفانه شرایط بین‌المللی برای ایران تا حدی خاص است و در عرصه جهانی تحت فشار هستیم. به همین دلیل هر کشوری این حق را به راحتی برای خود قائل است تا هرگونه که می‌خواهد با ما رفتار کند. اجازه بدهید توضیحات کشورهای خارجی را نپذیرم، زیرا خیلی مواقع زیر توافق‌های خود می‌زنند امیدواریم به شکل کلی این مشکلات برای هیچ‌یک از تیم‌های ما و اتباع کشورمان در سراسر جهان تکرار نشود.

الحمدلله شرایط خوبی داریم و تمرینات هم تا روز گذشته زیر نظر فرهاد مجیدی و کادرفنی ادامه داشت. شرایط مطلوب است. البته در گروه سختی قرار داریم و قطعا کار استقلال در عربستان دشوار است. با این وجود تلاش کرده‌ایم شرایط مختلفی که می‌تواند در طول این سفر به ما کمک کند، فراهم شود. امیدواریم مجموعه افرادی که می‌توانند در بهبود این شرایط کمک کنند، از هیچ تلاشی دریغ نکنند. از مدیریت فعلی، مدیریت ادواری، هواداران و پیشکسوتان می‌خواهم این تلاش‌ها را انجام دهند تا استقلال با بهترین نتیجه از این مرحله صعود کند.ان شاءالله استقلال با سوغاتی خوبی برگردد. فکر می‌کنیم وضعیت تیم خوب است هر چند در فوتبال بحث نود دقیقه و مستطیل سبز در میان است و برخی مسائل می‌تواند نتیجه را تغییر بدهد. امیدواریم مجموع شرایط به بهترین شکل باشد و با بهترین نتایج به ایران برگردیم. البته خودم عازم این سفر نیستم و منظورم از بهترین شرایط برای بازگشت تیم مربوط به خود استقلال است.

دانشگر تست‌های لازم مربوط به کرونا را پشت سر گذاشته و حتی برای وی ویزا هم درخواست شده. مجموع شرایط را آماده کرده‌ایم که هر زمان کادرفنی به این جمع‌بندی برسد که باید از وی استفاده کند این امکان وجود داشته باشد.فوتبال یک بازی تیمی است و به شکل طبیعی باید از فردگرایی و فردمحوری عبور کنیم. یکی از مهمترین مؤلفه‌هایی که می‌تواند منجر به پیروزی یک تیم در یک تورنمنت شود و شرایط تیمی را فراهم کند، نظم و انضباط تیمی است. کادرفنی برای حاکم کردن نظم و انضباط تمام تلاش خود را انجام داده‌اند.

فکر می‌کنم برخی مواقع با وجود اینکه برای ما محروم بودن از یک بازیکن خوبمان سخت است اما برای حفظ انسجام تیمی نیاز است اینگونه تصمیم‌ها گرفته شود. مدیریت باشگاه هم همیشه از این گونه تصمیمات کادرفنی حمایت می‌کند. دانشگر همراه کاروان استقلال به عربستان نمی‌رود ولی شرایط برای دانشگر مهیاست چرا که تست‌های کرونای خود را پشت سر گذاشته و تست این بازیکن هم منفی بوده است ویزا هم برای وی تهیه شده. هر زمان کادرفنی صلاح بداند از دانشگر استفاده کند می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان به استقلال ملحق شود.

تمام این مسائل بررسی شده و همه چیز تحت کنترل است. هتل تیم مشخص شده و تمام اتفاق‌هایی که لازم است استقلال در آرامش کار خود را دنبال کند انجام شده. در ابتدای ورود به عربستان بار دیگر از تمام افراد کاروان تست کرونا گرفته خواهد شد امیدوارم جواب این تست هم منفی باشد و مشکلی برای تیم ایجاد نشود.

امیدوارم تمام شهروندان تمام پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند. اما انتظار می‌رود شهروندان در این وضعیت بهتر احتیاط کنند تا شاهد این نباشیم که عزیزان ما را بیشتر از دست بدهیم. این روزها وضعیت کرونا خیلی خطرناک است. پروتکل‌های مربوط به کرونا را جدی بگیرند و سپس شاهد ریشه‌کن کردن این بیماری باشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x